Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
کارگزاران و نهادهای مالی
https://goo.gl/YctHFf
1396/07/29 - 15:22 تاريخ انتشار: 2133 تعداد بازديد: 44049 كد خبر:
با حضور هیأت مدیره برگزار شد:
هم اندیشی اعضای کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار
در ابتدای این نشست سیدروح‌اله میرصانعی دبیر کل کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار اهم اقدامات اعضای هیات مدیره، دبیر کل و واحدهای مختلف کانون کارگزاران را برشمرد.


کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار گردهم آیی هم اندیشی اعضا با اعضای هیات مدیره این کانون را با حضور مدیران عامل شرکت‌های کارگزاری برگزار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، در ابتدای این نشست  سیدروح‌اله میرصانعی دبیر کل کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار اهم اقدامات اعضای هیات مدیره، دبیر کل و واحدهای مختلف کانون کارگزاران را برشمرد.

اقدامات کانون جهت خرید ساختمان، تایید صلاحیت مدیران عامل، نگارش دستورالعمل ها و مقررات بازار سرمایه و پیشنهاد به سازمان بورس و اوراق بهادار، تعدیل ابلاغیه سقف مجموع بدهی های شرکت های کارگزاری به شرکت سپرده گذاری مرکزی، اقدامات این کانون در خصوص عوارض کسب و پیشه، تعدیل ارقام حق عضویت، حق دسترسی و کارمزدهای کارگزاران به بورس های اوراق بهادار، پیگیری مسائل مربوط به آی تی در صنعت کارگزاری از اهم اقدامات هیات مدیره بود که توسط دبیرکل کانون کارگزاران برشمرده شد.

در ادامه حمیدرضا مهرآور رئیس هیات مدیره کانون کارگزاران برخی دیگر از اقدامات مهم هیات مدیره کانون را برشمرد و از مدیران عامل و اعضای هیات مدیره شرکت های کارگزاری درخواست کرد که پیشنهادها و نظرات خود را در خصوص مسائل مختلف بازار سرمایه عنوان کنند.

در انتهای جلسه نیز اعضای حاضر در جلسه به پرسش و پاسخ و رفع ابهام در خصوص مسائل صنعت کارگزاری پرداختند.مهمترین موضوعات مطرح شده نیز مربوط به ارائه تخفیفات صنعت کارگزاری و اعتبارات اعطایی شرکت های کارگزاری بود.

 
 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد