Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
بين الملل
https://goo.gl/8uPW2E
1396/08/16 - 15:00 تاريخ انتشار: 1082 تعداد بازديد: 44562 كد خبر:
هیأت عالی بورس اندونزی مهمان بورس دوبی
هیأتی از مقامات رسمی و بلندپایه بورس اندونزی امروز مهمان بازار مالی دوبی (DFM) بودند.

بازار مالی دوبی امروز میزبان بالاترین مقامات رسمی از بورس اندونزی بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)، هیأتی از مقامات رسمی و بلندپایه بورس اندونزی امروز مهمان بازار مالی دوبی (DFM) بودند.

بر اساس این گزارش، این دیدار به منظور آشنایی بیشتر بورس اندونزی با بازار سرمایه دوبی و روند معاملات ابزارهای مالی اسلامی در این بازار تدارک دیده شده است.

بورس اندونزی برای اطلاع از نحوه توسعه بازارهای سرمایه اسلامی از بورس دوبی به عنوان یکی از موفق ترین بازارهای اسلامی منطقه دیدن کرد تا از نزدیک در جریان معاملات قرار بگیرد.

خلیفا رابا، معاون بخش عملیات بورس دوبی، میزبان تیتو سولیستیو، معاون اجرایی بورس اندونزی و هیأت همراه بود تا در نشستی در حضور نمایندگان ارشد بورس دوبی و مرکز توسعه اقتصاد اسلامی دوبی در خصوص این بازار سخنرانی کند.

در این نشست که به دستاوردهای اخیر بورس دوبی در زمینه توسعه بازار سرمایه اسلامی اشاره شد، اسما لوتا، قائم مقام بورس دوبی، در خصوص این بازار و روند موفقیت آن به عنوان نخستین بازار اسلامی مبتنی بر شریعت از سال 2007 میلادی توضیح داد.

نقش اساسی بورس دوبی در طراحی چارچوب معاملات در بازارهای سرمایه اسلامی و تنوع ابزارهای قابل معامله اسلامی و مبتنی بر شریعت در این بازار، موضوع اصلی نشست مذکور بود.

در این میان هیأت همراه بورس اندونزی با ابراز تمایل به همکاری بیشتر با بورس دوبی در زمینه ارتقای بازار سرمایه اسلامی دراندونزی، مدل توسعه بازار دوبی را یکی از بارزترین مشخصه این بازار برای جذب سرمایه گذاران خارجی مسلمان قلمداد کردند.

 

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد