Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
بازار سرمايه
https://goo.gl/ZRyRWh
1396/08/19 - 11:17 تاريخ انتشار: 921 تعداد بازديد: 44638 كد خبر:
کارشناس بازار سرمایه پاسخ داد:
بورس چگونه از افزایش قیمت دلار سود می‌برد؟
در مجموع آنچه امروز در بازار ارز اتفاق افتاده به نفع بورس است در صورتی که ریسک های سیاسی هم کنترل شود،می توان امیدوار بود که بازار سرمایه طی ماه های آینده با رشد مواجه خواهد شد.


سیدحمید میرمعینی درباره تاثیر افزایش قیمت ارز بر بازار سرمایه اظهارداشت: افزایش قیمت ارز طی روزهای اخیر بر روی فروش شرکت هایی که درآمدهای آنها مبتنی بر درآمد ارزی است، تاثیر مثبت دارد؛ اما حتما این افزایش بر روی شرکت هایی که کالا های وارداتی و مواد اولیه وارد می کنند، تاثیر منفی دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از خبر آنلاین وی افزود: در مجموع آنچه امروز در بازار ارز اتفاق افتاده به نفع بورس است در صورتی که ریسک های سیاسی هم کنترل شود، می توان امیدوار بود که بازار سرمایه طی ماه های آینده با رشد مواجه خواهد شد.

این کارشناس بورس با تاکید بر اینکه افزایش قیمت ارز به نفع اقتصاد و بازار سرمایه است، تصریح کرد: صنایع صادرات محور با فرصتی که افزایش قیمت ارز در اختیار آنها قرار می دهد می توانند به درآمد ارزی بیشتری دست یابند و البته در کلیت این موضوع به نفع اقتصاد کشور خواهد بود و درآمد های صادراتی افزایش می یابد.

او اضافه کرد: اما باید توجه داشت که این رشد منوط به این خواهد بود که ریسک های سیاسی برای کشور کمتر شود؛ البته تحولات منطقه ای هم درشرایط کنونی بسیار مهم و تاثیر گذار است.

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد