Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
فرهنگ سرمایه گذاری
https://goo.gl/TuQaia
1396/11/16 - 14:55 تاريخ انتشار: 1274 تعداد بازديد: 47162 كد خبر:
کتاب فهم و تحلیل عملکرد مالی بانک ها را از انتشارات بورس بخواهید
کتاب فهم و تحلیل عملکرد مالی بانک ها، در 6 فصل و 121 صفحه تنظیم شده است که شامل مطالعه ارتباط بین مجموعه ای از عملکرد مالی در یک مقطع و مطالعه روند آنها در طول زمان در قالب کمیته های مرتبط با یکدیگر می شود.

کتاب " فهم و تحلیل عملکرد مالی بانک ها" نوشته میثم کاویانی و حامد آراد در انتشارات بورس به چاپ رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)، کتاب فهم و تحلیل عملکرد مالی بانک ها، در 6 فصل و 121 صفحه تنظیم شده است که شامل مطالعه ارتباط  بین مجموعه ای از عملکرد مالی در یک مقطع و مطالعه روند آنها در طول زمان در قالب کمیته های مرتبط با یکدیگر می شود.

در مقدمه این کتاب آمده است: "تجزیه و تحلیل عملکرد مالی، فرآیندی است که طی آن مشخصات و ویژگی های بارز مالی و عملیاتی واحد اقتصادی با استفاده از صورت های مالی و سایر اطلاعات مالی مشخص می شود و استفاده کنندگان از صورت های مالی را در امر تصمیم گیری یاری می کند. به طور کلی هر واحد اقتصادی به منظور برنامه ریزی و تعیین خط مشی آینده، اطلاعات و گزارش های حسابداری را مورد بررسی قرار می دهد. از آنجا که اطلاعات حسابداری به خودی خود قابل استفاده نیستند، باید ثبت، طبقه بندی و در قالب صورت های مالی خلاصه شوند."

 

علاقه‌مندان می‌توانند کتاب فهم و تحلیل عملکرد مالی بانک ها را با مراجعه به فروشگاه انتشارات بورس واقع در تهران میدان ونک، خیابان ملاصدرا، پلاک 25، تلفن 88648192 یا از سایت بورس پاب تهیه کنند.

 

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد