Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
اقتصاد کلان
https://goo.gl/wHPpWH
1396/11/18 - 11:25 تاريخ انتشار: 1673 تعداد بازديد: 47222 كد خبر:
توتال،حضور در ایران و حمایت از سرمایه گذاری
پاتریک پویانه درباره تعهد ادامه همکاری با ایران در پروژه گازی و نگرانی اقدام آمریکا در بازنگری توافق هسته ای وین به روزنامه لوموند پاریس گفت: پروژه ما درایران در پارس جنوبی بدون هیچگونه تاخیری پیشرفت خوبی داشته و حتی با وجود تصمیم های مبهم کنگره آمریکا، به فعالیت در آنجا ادامه خواهیم داد.


مدیرعامل توتال ضمن ابراز رضایت از همکاری با ایران در پارس جنوبی گفت: با مقامات فرانسوی و اروپایی برای حمایت از سرمایه گذاری در ایران رایزنی می کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، پاتریک پویانه درباره تعهد ادامه همکاری با ایران در پروژه گازی و نگرانی اقدام آمریکا در بازنگری توافق هسته ای وین به روزنامه لوموند پاریس گفت: پروژه ما درایران در پارس جنوبی بدون هیچگونه تاخیری پیشرفت خوبی داشته و حتی با وجود تصمیم های مبهم کنگره آمریکا، به فعالیت در آنجا ادامه خواهیم داد.

وی افزود: اگر آمریکایی ها تصمیم بگیرند از توافق هسته ای با ایران خارج شوند و تحریم های جدیدی علیه این کشور وضع کنند، این موضوع پرسش بزرگی در مقابل راه ما قرار خواهد داد. هنوز در این باره هیچ موضوعی مشخص نیست اما در زمان مشخص، باید افق شرکت های اروپایی برای ادامه فعالیت در ایران مشخص شود.

این مقام مسئول ادامه داد: به همین علت است که ا مقامات فرانسوی و اروپایی برای روش های حمایت از سرمایه گذاری های انجام شده در ایران ، حتی با وجود بازگشت احتمالی تحریم ها رایزنی و همفکری می کنیم.

پویانه با تقدیر از سیاست های رئیس جمهور فرانسه در حمایت از بخش اقتصادی و سرمایه گذاری شرکت های فرانسوی در کشورهای دیگر ،درخصوص تاثیر افزایش بهای نفت خام در سال 2017 بر عملکرد مالی توتال در سال مالی گذشته گفت: عملکرد شرکت درسال گذشته 30 درصد بیشتر از سال 2016 بوده است. این عملکرد خوب حاصل کاهش هزینه های عملیاتی،افزایش تولید و افزایش قیمت نفت در بازارهای جهانی بوده است. به عملکرد خوب شرکت در سال های آینده بسیار امیدواریم چرا که سرمایه گذاری های خوبی در ابوظبی و برزیل کرده ایم.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد