Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
بورس كالا
https://goo.gl/SUQEov
1396/12/07 - 15:29 تاريخ انتشار: 1177 تعداد بازديد: 47724 كد خبر:
آینده روشن در انتظار بازار سنگ آهن
با بازگشت چینی ها از تعطیلات سال نو و بهبود تولید فولاد در بهار تقاضای این ماده اولیه نیز افزایش می یابد شرکت معدنی بی اچ پی بیلیتون نیز معتقد است وقتی که محدودیت های تولید کارخانه ها برداشته شود چینی ها تولید فولاد را به میزان چشمگیری افزایش خواهند داد.


اخیرا کومرز بانک آلمان اظهار داشته انتظار می رود ماه های آینده تولید فولاد چین به دنبال کاهش تاثیر محدودیت های تولید زمستانی بالا برود از این رو تقاضای سنگ آهن نیز بهتر خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از platts، با بازگشت چینی ها از تعطیلات سال نو و بهبود تولید فولاد در بهار تقاضای این ماده اولیه نیز  افزایش می یابد شرکت معدنی بی اچ پی بیلیتون نیز معتقد است وقتی که محدودیت های تولید کارخانه ها برداشته شود چینی ها تولید فولاد را به میزان چشمگیری افزایش خواهند داد.

حتی شاید کارخانه های چینی برای جبران ضررهای اخیر خود تولید را بیش از اندازه افزایش دهند  و همین امر تقاضای سنگ آهن را افزایش می دهد. البته در این بین پیش بینی شده تقاضای کلی فولاد در چین امسال کمتر از قبل باشد.

با کاهش سرعت رشد بازارهای مسکن و خودروسازی در چین انتظار می رود رشد تولید فولاد این کشور امسال آرام تر باشد ولی روند بهبود در سایر نقاط دنیا ادامه دارد.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد