Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
بازار سرمايه
https://goo.gl/6QEqAg
1396/12/11 - 09:27 تاريخ انتشار: 1156 تعداد بازديد: 47748 كد خبر:
هم افزایی بخش های سه گانه مالی در فاینکس/ایبِنا و سنا حامیان رسانه ای نمایشگاه بورس، بانک و بیمه
شبکه خبری ایبِنا ، پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، و فاینکس تی وی حامیان ویژه یازدهمین دوره نمایشگاه بورس بانک و بیمه(فاینکس ۲۰۱۸) شدند.
 

فرآیند برگزاری یازدهمین دوره برگزاری نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه با استقبال خوب فعالان بازار سرمایه، بازار پول و صنعت بیمه کلید خورد.

به گزارش ستاد برگزاری یازدهمین دوره نمایشگاه بورس، بانک و بیمه، فاینکس 2018، از تاریخ 27 تا 30 فروردین سال آینده در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار می شود.

شرکت سهامی نمایشگاه ها 17 هزار مترمربع فضای مفید در اختیار این نمایشگاه قرار داده که تا کنون 15هزار  مترمربع آن به متقاضیان حضور در نمایشگاه اختصاص داده شده است و تا پایان اسفند ماه، علاقه مندان می توانند از این فرصت برای ثبت نام در بزرگترین رویداد مالی خاورمیانه استفاده کنند.

در این رویداد تا کنون 359 شرکت ثبت نام کرده اند که تا این لحظه شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها با حضور 50 شرکت بیشترین میزان مشارکت در فاینکس 2018 را به خود اختصاص داده اند.

در این نمایشگاه علاوه بر ارکان بازار سرمایه، شرکت های تأمین سرمایه، سبدگردان، مشاور سرمایه گذاری، بانک ها و موسسات مالی و اعتباری، صرافی و لیزینگ، صندوق های نیکوکاری، کارگزاری ها، صندوق های سرمایه گذاری، بیمه ها، ارائه دهنده خدمات مالی و اعتبار سنجی، خدمات آموزشی و پژوهشی، خدمات نرم افزاری، استارتاپ ها، مطبوعات و انتشارات و مشارکت کنندگان بخش بین الملل حضور دارند.

در این دوره از نمایشگاه تلاش شده، بخش های سه گانه مالی (بورس، بانک و بیمه) بتوانند فرآیندهای مشترک بین خود را تسهیل کنند که در این راستا اتاق های گفتگو در جهت هم افزایی ارتباطات صنعت پولی – مالی کشور، طراحی شده است.

برنامه هایی چون عصرانه کاری، استندآپ کمدی، فروم های دانشجویی، بومی نو- فین تک، اپلیکیشن موبایلی نمایشگاه برای نخستین بار در این دوره از نمایشگاه بورس، بانک و بیمه اجرایی می شود.

پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، پایگاه خبری ایبنا و فاینکس تی وی حامیان ویژه این دوره از فاینکس 2018 هستند.

شرکت های علاقه مند به مشارکت در یازدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه برای اطلاع از جزئیات این رویداد مهم می توانند به پایگاه اینترنتی نمایشگاه به نشانی www.iranfinex.com مراجعه یا با شماره تلفن 42917000 داخلی 133 و 116 تماس حاصل نمایند.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد