Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
بازار سرمايه
https://goo.gl/SDQQMJ
1396/12/09 - 10:19 تاريخ انتشار: 527 تعداد بازديد: 47779 كد خبر:
توزیع ۴۱ میلیارد تومان سود سهام عدالت توسط گروه مپنا
سرمایه مپنا هزار میلیارد تومان منقسم به ۱۰ میلیارد سهم ١٠٠ تومانی است که تعداد ۲ میلیارد و ۵۵۷ میلیون سهم معادل ۲۶‏ درصد سهام آن در تاریخ ۱۳۸۵/۰۸/۱۰ به ارزش ۲۶۷ میلیارد تومان به طرح توزیع سهام عدالت واگذار شده است.


گروه مپنا برای عملکرد سال مالی ١٣٩٥ مبلغ ۴۱میلیارد تومان سود سهام عدالت میان مشمولان توزیع کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، طبق قانون تاکنون سهام ۴۹ شرکت در سبد سهام عدالت قرار گرفته‌ است که اصطلاحا به آنها شرکت‌های سرمایه‌پذیر گفته می‌شود.

بر این اساس وضعیت سوددهی یا زیان هر یک از این شرکت‌ها بر سود تقسیمی میان سهامداران عدالت و ارزش نهایی سهام هر یک از مشمولان اثرگذار است که یکی از این شرکت‌ها، شرکت گروه مپنا(مدیریت پروژه های نیروگاهی ایران) است.

سرمایه این شرکت هزار میلیارد تومان منقسم به ۱۰ میلیارد سهم ١٠٠ تومانی است که تعداد ۲ میلیارد و ۵۵۷ میلیون سهم معادل ۲۶‏ درصد سهام آن در تاریخ ۱۳۸۵/۰۸/۱۰ به ارزش ۲۶۷ میلیارد تومان به طرح توزیع سهام عدالت واگذار شده است.

سود تقسیم شده در مجمع عمومی شرکت گروه مپنا نیز که یکی از ۴۹شرکت قطعی واگذار شده با ۲۶ درصد سهام به طرح توزیع سهام عدالت است، برای عملکرد سال مالی١٣٩٥ متعلق به مشمولان سهام عدالت مبلغ ۴۱ میلیارد تومان بوده است.

همچنین پیش بینی سود شرکت گروه مپنا برای عملکرد سال مالی۱۳۹۶مبلغ ۶۵۲ریال به ازای هر سهم است که در صورت تقسیم تمام سود، سهم مشمولان سهام عدالت از سود یاد شده مبلغ ۱۶۶ میلیارد تومان خواهد شد.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد