Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
بازار سرمايه
https://goo.gl/h3iCsv
1396/12/09 - 11:02 تاريخ انتشار: 823 تعداد بازديد: 47797 كد خبر:
گزارش وضعیت بازار سرمایه در بهمن ماه 1396
در بهمن ماه ۱۳۹۶، ارزش بازار سهام در بورس تهران و فرابورس ایران به مقدار ۵,۲۷۰.۴۰۶ میلیارد ریال رسید که نسبت به ماه قبل ۱.۵ درصد افزایش داشته است.


مرکز پژوهش، توسعه و مطالعات اسلامی سازمان بورس و اوراق بهادار، به تازگی گزارش آماری عمکرد بازار سرمایه در بهمن‌ماه ۹۶ را منتشر کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، شاخص‌های کل بورس تهران و فرابورس ایران در پایان بهمن‌ماه ۹۶ به ترتیب برابر ۹۸,۱۴۹ و ۱۰۹۸ واحد هستند که به ترتیب منفی ۰.۶۸ و ۱.۳۶ درصد مثبت تغییر را نسبت به ماه قبل نشان می‌دهند.

در بهمن ماه ۱۳۹۶، ارزش بازار سهام در بورس تهران و فرابورس ایران به مقدار ۵,۲۷۰.۴۰۶ میلیارد ریال رسید که نسبت به ماه قبل ۱.۵ درصد افزایش داشته است.

ارزش معاملات اشخاص حقوقی از کل ارزش معاملات انجام شده در بهمن ماه ۹۶، با ۱۵ درصد رشد نسبت به دی ماه ۹۶ به ۷۴,۵۳۹ میلیارد ریال رسید. این در حالی است که ارزش معاملات اشخاص حقیقی در پایان این ماه ۹ درصد کاهش داشته است.

در بهمن‌ماه ۱۳۹۶، اوراق خزانه اسلامی در نماد سخاب۵ به ارزش ۷,۰۲۰ میلیارد ریال سررسید شد.

براساس این آمار، در بهمن‌ماه سال جاری، سیزده اوراق (هشت مورد اسناد خزانه و سه اوراق موازی سلف استاندارد و دو اوراق اجاره) مجموعاً به ارزش ۱۲۴,۳۷۴ میلیارد ریال منتشر شد. همچنین مانده اوراق بدهی منتشره در پایان بهمن ماه ۹۶ به ۵۰۸.۵۵۴ میلیارد ریال رسید.

میزان اوراق مشارکت منتشر شده در این ماه، ۱۰ هزار میلیارد ریال، اوراق اجاره دولتی، ۲۱ هزار میلیارد و پانصد میلیون ریال و اوراق مرابحه دولتی، ۳۷ هزار میلیارد و ۳۸۰ میلیون ریال بوده است.

برای مشاهده فایل کامل این گزارش آماری، اینجا کلیک کنید.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد