Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
فرهنگ سرمایه گذاری
https://goo.gl/u9EJWo
1396/12/14 - 11:07 تاريخ انتشار: 617 تعداد بازديد: 47925 كد خبر:
فیلم ببینید:
فیلم دارایی خالص، روایت زنانی ست که در وال استریت فریب خوردند
میتوان این فیلم را یک فیلم زن محور در فضای وال استریت نامید که به بحث رسوایی مالی و فریب به خوبی پرداخته است. نائومی بیشاپ در واقع مدیر یک شرکت تأمین سرمایه است که برای افزایش روحیه تیمی، وارد ماجرایی می شود که در نهایت فریب می خورد.

فیلم "دارایی خالص"  equity محصول سال 2016 هالیوود به کارگردانی میرا منون است که به بحث رسوایی مالی پرداخته است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، فیلم دارایی خالص در خصوص یک شرکت تأمین سرمایه و مدیر آن به نام نائومی بیشاپ است که توسط یک رسوایی مالی تهدید می شود و می بایست برای حل کردن این پرونده دست به کار می شود.

بیشاپ در تلاش است به عنوان گرداننده یک شرکت فناوری جدید، بین کسب و کار و اخلاق تعادل ایجاد کند.

میتوان این فیلم را یک فیلم زن محور در فضای وال استریت نامید که به بحث رسوایی مالی و فریب به خوبی پرداخته است. نائومی بیشاپ در واقع مدیر یک شرکت تأمین سرمایه است که عرضه های اولیه متعدی را انجام داده است. وی در آخرین عرضه اولیه ای که صورت داد با یک شکست حرفه ای رو به رو می شود که منجر به از دست رفتن روحیه کارمندان می شود. برای اینکه روحیه محیط کار را دوباره به روزهای اول بازگرداند مسئولیت عرضه اول سهام شرکت کچت Cachet را بر عهده می گیرد. این شرکت یک شرکت خصوصی با پلفترم شبکه های اجتماعی است.

در میانه راه ، بیشاپ، با همکلاسی قدیمی خود سامانتا رو به رو می شود که اکنون یک وکیل دعاوی شده است. بیشاپ سعی می کند از طریق رابطه های نائومی با یکی از کارگزاران مرتبط با شرکت کچت، یک سری اطلاعات به دست آورد که ماجرا از اینجا شروع می شود.

این فیلم، درباره سه زن در یک فضای کاری مردمحور است. «آنا گان» در نقش نائومی یک مدیر قدرتمند است که روی یک پروژه بزرگ عرضه عمومی کار می کند. سارا مگان تامس به عنوان دستیار بلند پرواز او و آلیشیا رینر در نقش وکیلی که شرکت نائومی را متهم به کلاهبرداری امنیتی کرده است، در کنار او در این فیلم بازی می کنند. تامس و رینر هر دو از تهیه‌کنندگان “دارایی خالص” نیز هستند. سازندگان این فیلم هیچ توجیهی برای راهی که قهرمان آن برگزیده است نمی آورند و اصلا بر آن نیستند که تصمیماتی را که نائومی در این مسیر اتخاذ کرده است، در قالبی اخلاقی ارائه کنند.

هدف فیلم به هیچ وجه نمایش این  کلیشه رایج نیست که  زنان با ازدواج و فرزندآوری به آرامش خاطر و رضایت می رسند. “دارایی خالص” را زنان کارگردانی و تهیه کنندگی کرده اند. آنها وال استریت و زنانی که آنجا کار می کنند را کاملا واقع گرایانه به تصویر کشیده اند. آنها موفق شده اند که سیاستهای جنسیت زده وال استریت را بدور از هر گونه لحن موعظه و خطابه ای نقد کنند.

فیلم "دارایی خالص" توانست 1.6 میلیون دلار در آمریکا و کانادا به فروش برسد و در حدود 65.116 هزار دلار نیز در سایر کشورها، فروش رفت.

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد