Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
بورس كالا
https://goo.gl/zucLuf
1396/12/14 - 17:26 تاريخ انتشار: 910 تعداد بازديد: 47947 كد خبر:
امکان عرضه کالاهای قاچاق مکشوفه در بورس کالا
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع عرضه برخی کالاهای قاچاق مکشوفه از طریق بورس کالا ارزیابی شد و در این راستا می توان کالاهایی را که امکان عرضه در بورس کالا را دارند از طریق ساز و کار مذکور عرضه کرد.


رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از پایان بررسی لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت:موضوع عرضه برخی کالاهای قاچاق مکشوفه از طریق بورس کالا ارزیابی شد که در این راستا می توان کالاهای را که امکان عرضه در بورس کالا را دارند از طریق ساز و کار مذکور عرضه کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از خانه ملت، محمدرضا پورابراهیمی در خصوص جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:نشست امروز کمیسیون با حضور انصاری، رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با محور بررسی موادی از لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار شد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد:بحث نحوه عرضه برخی از کالاهای قاچاق مکشوفه مورد بررسی قرار گفت و در این راستا روش های جدید در این رابطه مطرح و ارزیابی شد.

عرضه برخی کالاهای قاچاق مکشوفه از طریق بورس کالا

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی افزود:موضوع عرضه برخی کالاهای قاچاق مکشوفه از طریق بورس کالا ارزیابی شد و در این راستا می توان کالاهایی را که امکان عرضه در بورس کالا را دارند از طریق ساز و کار مذکور عرضه کرد.

پورابراهیمی ادامه داد: براساس تصمیمات کمیسیون اقتصادی مجلس، اشخاصی که مشمول احکام تعزیزاتی در زمینه کالای قاچاق شده اند می توانند در صورت اعتراض به احکام دادگاه اولیه و دادگاه تجدیدنظر، اعتراضات خود را به دستگاه بالاتر ارائه کنند.

وی ادامه داد: بعد از بررسی های کارشناسی درخصوص لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مشکلات که قانون مذکور داشته رفع شد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: موضوع بررسی لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در کمیسیون اقتصادی مجلس پایان یافت و گزارش نهایی کمیسیون درخصوص این لایحه تا هفته آینده تقدیم هیئت رئیسه مجلس برای بررسی در صحن علنی مجلس ارائه می شود.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد