Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Links  
 
 
1 
 
بورس انرژی
https://goo.gl/EQNkkS
1397/06/20 - 09:16 تاريخ انتشار: 508 تعداد بازديد: 51663 كد خبر:
عرضه برق نیروگاه‌ طوس در بورس انرژی
بر اساس برنامه اعلام شده در بازار سایر اوراق بهادار قابل معامله بورس انرژی، در بازار گواهی‌های سرمایه‌گذاری صندوق سرمایه‌گذاری پروژه و در نماد «پرند» تعداد ۲۰ میلیون گواهی از گواهی‌های این صندوق با ارزش ۷۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال روز گذشته مورد معامله قرار گرفت.


عرضه برق نیروگاه‌ طوس در بورس انرژی نهایی شد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، بر اساس برنامه اعلام شده در بازار سایر اوراق بهادار قابل معامله بورس انرژی، در بازار گواهی‌های سرمایه‌گذاری صندوق سرمایه‌گذاری پروژه و در نماد «پرند» تعداد ۲۰ میلیون گواهی از گواهی‌های این صندوق با ارزش ۷۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال روز گذشته مورد معامله قرار گرفت.

بازار برق

بر اساس این گزارش، در تابلوی برق بازار فیزیکی بورس انرژی، ۲ میلیون و ۳۶۶ هزار کیلووات ساعت کالای برق توسط نیروگاه‌ طوس مورد معامله قرار گرفت و ارزش آن بالغ بر یک میلیارد و ۱۷ میلیون و ۳۸۰ هزار ریال شد.

همچنین بازار برق بورس انرژی شاهد معامله بیش از ۱۰۰۰ قرارداد معادل ۲۴۰۰۰ کیلووات ساعت به ارزش ۱۱ میلیون و ۷۶۰ هزار ریال بود و نماد بار پایه روزانه شهریور ماه با قیمت ۴۹۰ ریال بر کیلووات ساعت مورد معامله قرار گرفت.

بازار عمده فروشی

افزون بر این، در بازار عمده فروشی برق نمادهای بارپیک روزانه، بارپایه روزانه، میان باری روزانه و کم باری روزانه ۱۸ مهر ۹۷ گشایش و در بازار عمده فروشی برق نمادهای بار پیک روزانه، بار پایه روزانه، میان باری روزانه و کم باری روزانه ۲۳ شهریور ماه ۹۷ در پایان جلسه معاملاتی متوقف و فرآیند تحویل آن ها آغاز شد.

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد