Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بين الملل
https://goo.gl/bLyxG8
1396/02/01 - 11:45 تاريخ انتشار: 4035 تعداد بازديد: 39134 كد خبر:
رشد متغیرهای آسیایی در آخرین روز کاری هفته
رئیس بانک مرکزی ژاپن در آخرین مصاحبه خود در خصوص پیاده سازی سیاست های محرک مالی خبر داد که موجب کاهش قیمت ین در بازارهای جهانی و رشد شاخص های ژاپن شد.

 

بازارهای آسیایی آخرین روز معاملاتی هفته را با افزایش شاخص ها به پایان بردند در حالی که گمانه زنی ها در خصوص سیاست های مالیاتی در آمریکا افزایش یافته است و رشد قیمت ین نیز با وقفه رو به رو شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)، رئیس بانک مرکزی ژاپن در آخرین مصاحبه خود در خصوص پیاده سازی سیاست های محرک مالی خبر داد که موجب کاهش قیمت ین در بازارهای جهانی و رشد شاخص های ژاپن شد.

بر این اساس، شاخص تاپیکس ژاپن بهترین هفته کاری را نسبت به ماه فوریه به ثبت رساند و موجب افزایش قیمت سهام شاخص ام اس آی آسیا پاسفیک شد.

در این میان، شاخص آتی اس اند پی توانست دو روز موفق در ماه را پشت سر بگذارد در حالی که استیون منوچین، وزیر امور خارجه آمریکا، در خصوص پیشرفت طرح کاهش میزان مالیات دهی شرکت ها اظهار نظر کرده و این پروسه را در حال پیشرفت ارزیابی کرد.

اما، در اروپا، قیمت یورو و اوراق قرضه فرانسه با سقوط شدید همراه شد در حالی که تیراندازی به یک افسر پلیس در فرانسه دقیقا در روزهای قبل از انتخابات در این کشور، آشفتگی را به اروپا بازگرداند.

در بازارهای آسیایی، شاخص آسیا پاسفیک با رشد 0.7 درصدی همراه شد در حالی که شاخص جاکارتا در بورس اندونزی رشد 0.6 درصدی را از آن خود کرد.

شاخص تاپیکس ژاپن توانست رشد 1.1 درصدی را از آن خود کند در حالی که شاخص اس اند پی استرالیا روند رو به رشد 0.6 درصدی را نظاره گر شد.

در دیگر بازارها، شاخص اصلی بورس کره جنوبی 0.7 درصد مثبت شد، بورس هنگ کنگ توانست رشد 0.2 درصدی شاخص اصلی را شاهد باشد در حالی که شاخص شانگهای چین با افت 0.3 درصدی رو به رو شد.

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد