Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
فرابورس
https://goo.gl/xRbzku
1396/05/22 - 14:49 تاريخ انتشار: 2494 تعداد بازديد: 42083 كد خبر:
آیفکس در محدوده سبز/ بازگشایی 4 نماد معاملاتی در فرابورس ایران
نگاهی به تابلو نمادهای پربازدید نشان می‌دهد نمادهای «ذوب»، «بمپنا» و «اوان» در صدر ایستادند و نمادهای «اوان»، «قچار» و «حریل» در حالی بیشترین افزایش قیمت را تجربه کردند که نمادهای «کمرجان»، «حسیر» و «قشیر» بالاترین افت قیمتی را شاهد بودند.

معاملات فرابورس ایران در دومین روز کاری این هفته با دادوستد 210 میلیون ورقه بهادار به ارزش 944 میلیارد ریال دنبال شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) به نقل از  فرابورس ایران، سهامداران دادوستدهای روز جاری را همچنین با رشد یک واحدی آیفکس و بازگشایی 4 نماد معاملاتی پشت سر گذاشتند.

بر این اساس شاخص کل فرابورس با افزایش یک واحدی به پله 924 واحدی رسید و در جریان بازار نمادهای معاملاتی شرکت سرمایه‌گذاری تدبیرگران فارس و خوزستان، فولاد هرمزگان جنوب، کارخانجات کابل‌سازی ایران و شرکت پرمیت بازگشایی شدند.

امروز سهامداران به معامله 143 میلیون سهم به ارزش 344 میلیارد ریال در مجموع بازارهای اول و دوم نیز پرادختند و نماد شرکت ریل پرداز سیر با نقل و انتقال 26 میلیون سهم به ارزش 47 میلیارد ریال بیشترین حجم و ارزش معاملاتی را در این دو بازار تجربه کرد.

نگاهی به تابلو نمادهای پربازدید نشان می‌دهد نمادهای «ذوب»، «بمپنا» و «اوان» در صدر ایستادند و نمادهای «اوان»، «قچار» و «حریل» در حالی بیشترین افزایش قیمت را تجربه کردند که نمادهای «کمرجان»، «حسیر» و «قشیر» بالاترین افت قیمتی را شاهد بودند.

معامله‌گران بازار پایه نیز 64 میلیون سهم به ارزش 131 میلیارد ریال را در تابلوهای معاملاتی این بازار دست به دست کردند و به ترتیب نماد معاملاتی شرکت‌های کود شیمیای اوره لردگان و صنایع و معادن احیاء سپاهان بیشترین حجم و ارزش معاملاتی را به خود اختصاص دادند.

در سوی دیگر بازار شاهد جابه جایی نزدیک به 102 هزار ورقه تسهیلات مسکن به ارزش حدود 80 میلیارد ریال بودیم که اوراق تسه اردیبهشت‌ماه 96 بیشترین حجم و ارزش معاملاتی را در مقایسه با سایر تسه‌ها به ثبت رساند. امروز این اوراق در دامنه قیمتی 768 تا 800 هزار ریال مورد مبادله قرار گرفتند.

معاملات بازار اوراق با درآمد ثابت نیز با خرید و فروش 368 هزار ورقه به ارزش 363 میلیارد ریال پیگیری شد. در این بازار اسناد خزانه اسلامی مرحله نهم در صدر این بازار ایستاد و بیشترین حجم و ارزش معاملاتی را تجربه کرد.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد