Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
فاینکس 2018
https://goo.gl/36YSYz
1396/12/21 - 17:46 تاريخ انتشار: 953 تعداد بازديد: 48115 كد خبر:
نشست هم اندیشی با هلدینگ ها و شرکت های سرمایه گذاری در فرابورس برگزار شد
رونمایی از آخرین دستاوردهای فین استارزها در فاینکس 2018
نشست هم اندیشی با هلدینگ ها و شرکت های سرمایه گذاری امروز با حضور مدیرعامل شرکت فرابورس ایران و علیرضا دلیری، معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در شرکت فرابورس برگزار شد. بر همین اساس شرکت گنندگان با تاکید بر گسترش فناوری در بخش های مختلف کشور ، فاینکس 2018 را محلی برای ظهور استارت آپ های جدید دانستند.
 
 

نشست هم اندیشی با هلدینگ ها و شرکت های سرمایه گذاری امروز بعد از ظهر در شرکت فرابورس ایران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، در ابتدای این نشست امیرهامونی، مدیرعامل فرابورس ایران با بیان اینکه ما خود را بی‌نیاز از ورود به حوزه فین‌تک نمی‌بینیم، گفت: در بخش‌های مختلف مانند سامانه معاملات و سامانه پس از معاملات، اولویت‌های سرمایه‌گذاری فرابورس را مطرح کرده‌ایم که استارت‌آپ‌ها و سایر علاقه‌مندان می‌توانند ایده‌های خود را در این خصوص ارائه کنند.  

وی همچنین در بخش دیگری از اظهاراتش بیان کرد: شرکت فرابورس برای سرمایه گذاری روی بهترین ایده‌ها و حل چالش‌های مطرح‌شده آمادگی های لازم را دارد.

ورود VC ها با فعالیت فرابورس

در بخش دیگر این نشست علیرضا دلیری، معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه سرمایه گذاری های نوین توسعه یافته است، گفت: در سال های اخیر سرمایه گذاری های سنتی در کشور کاهش یافته و به سرعت به سمت فناوری های نوین و استارت آپ ها حرکت کرده است.

وی در ادامه و در خصوص صندوق‌های سرمایه‌گذاری جسورانه گفت: این حوزه در یکی دوسال اخیر سامان یافته و فرابورس در ورود CVها به بازار سرمایه پیش‌قدم بوده است.

دلیری همچنین به اهمیت تامین مالی جمعی (crowdfunding ) اشاره کرد و گفت: این تفکر که برای سرمایه گذاری حتما باید پول زیادی داشته باشیم تصور اشتباهی است و باید اصلاح شود.

معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به اینکه فرابورس ایران همواره نگاه مثبتی به حوزه فناوری‌های نوین داشته است گفت: با فعالیت هایی که اکنون در این زمینه صورت میگیرد بازار سرمایه از فضای سنتی به طور کامل خارج می‌شود و به سمت کسب‌وکارهای نوین حرکت می‌کند.

روزنمایی از دستاوردهای فین استارزها در نمایشگاه بورس

همچنین در بخش دیگر این نشست حسین نظام دوست رئیس اداره نهادهای نوین مالی شرکت فرابورس ایران با اشاره به اهمیت سرمایه گذاری های جسورانه بیان کرد: امروزه نقش سرمایه گذاری جسورانه و هوشمند در دستیابی به رشد پایدار اقتصادی کشورها بسیار اهمیت یافته و این مهم در چرخه های کسب و کار نیز از جهت تامین مالی مناسب پررنگ تر از گذشته مطرح شده است.

در پایان نیز علی زندوکیلی، دبیر اجرایی رویداد فین استارز بیان کرد: در یازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه ، فعالان فین استارز را معرفی و از دستاوردهای آنها رونمایی خواهیم کرد.

وی افزود: در رویداد فین استارز ، از استارت آپ هایی که نیاز به جذب سرمایه گذاری داشته باشند در جلسه ویژه ای دعوت می شود تا بیزینس پلان خود را اعلام کنند و در صورت تایید، با آنها تفاهم نامه یا قرارداد امضا کنیم.

 

یادآور می شود، فاینکس 2018 از تاریخ 27 تا 30 فروردین 97 برگزار می شود، شرکت های علاقه مند به مشارکت در یازدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه برای اطلاع از جزئیات این رویداد مهم می توانند به پایگاه اینترنتی نمایشگاه به نشانی  http://iranfinex.ir/ مراجعه یا با شماره تلفن 42917000 داخلی 133 و 116 تماس بگیرند.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد