Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس كالا
https://goo.gl/94ezF9
1397/01/28 - 12:34 تاريخ انتشار: 991 تعداد بازديد: 48601 كد خبر:
در فاینکس ۲۰۱۸ رقم خورد؛
استقبال از کارگاه های آموزشی بورس کالای ایران
تابلوی مناقصه، معاملات کشف پریمیوم و پیمان آتی از جمله روش های معاملاتی نوین بورس کالا هستند که جهت تسهیل معاملات برای فعالان بازارهای کالایی طراحی شده اند؛ از این روز امروز کارگاه آموزشی این معاملات جدید در غرفه بورس کالا برگزار شد که استقبال علاقمندان نشان از جذابیت بالای این روش های معاملاتی دارد.

کارگاه آموزشی آشنایی با نحوه انجام معاملات در بازار فیزیکی و روش های جدید معاملات بورس کالا همچون مناقصه، فوروارد و کشف پریمیوم از ساعت ۱۰ صبح با استقبال بازدیدکنندگان نمایشگاه بورس در غرفه بورس کالا برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، تابلوی مناقصه، معاملات کشف پریمیوم و پیمان آتی از جمله روش های معاملاتی نوین بورس کالا هستند که جهت تسهیل معاملات برای فعالان بازارهای کالایی طراحی شده اند؛ از این روز امروز کارگاه آموزشی این معاملات جدید در غرفه بورس کالا برگزار شد که استقبال علاقمندان نشان از جذابیت بالای این روش های معاملاتی دارد.

همچنین از ساعت ۱۴ امروز نیز کارگاه آشنایی با «معاملات طلا و سکه با استفاده از ابزارهای نوین معاملاتی همچون قرارداد آتی،اختیار معامله، معاملات گواهی سپرده کالایی و صندوق های کالایی» در غرفه بورس کالا برگزار می شود.

 
 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد