Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
شركت ها و مجامع
https://goo.gl/f51q3g
1397/08/19 - 12:12 تاريخ انتشار: 6107 تعداد بازديد: 52852 كد خبر:
عطرین نخ قم محصول جدید تولید می کند
عطرین نخ قم از افزایش قیمت محصولات و تولید یک نخ جدید در این شرکت خبر داد.

شرکت عطرین نخ قم در خصوص نخ های جدید توالید شده توسط این شرکت شفاف سازی کرد و از دریافت مجوز افزایش نرخ محصولات خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت عطرین نخ قم امروز در شبکه کدال اعلام کرد با توجه به تولید اندک نخ های گروه DLY در کشور و امکان تولید این نوع نخ ها توسط شرکت و همچنین در راستای سیاست تولید محصولات با ارزش افزوده بیشتر, این شرکت در نظر دارد تولید این گروه از نخ ها با دنیر پایین و تعداد تاب بالا در برنامه تولیدی شرکت قرار دهد.

 از این رو در ابتدا نخ هایی با تعداد تاب ٨٠٠ و دنیر ١٠٠ از این گروه تولید خواهد شد. بر اساس اطلاعات این شرکت، نخ های DLY همانند نخ ها FDY نخ های کاملا کشیده شده ، تثبت شده و تابیده شده است و تنها تفاوت آن طرح دار بود آن است به این شکل که نخ در طول خود دارای نقاط نازک و ضخیم است که در محصولات با طرح های خاص مثل پرده ، رومیزی و پوشاک بکار می رود.

همچنین شرکت عطرین نخ قم اعلام کرد با توجه به افزایش نرخ خرید مواد اولیه، نرخ فروش محصولات نیز مطابق مصوبه کمیته فروش شرکت افزایش یافته است.

به این ترتیب در ١۵ روز ابتدایی آبان ماه نرخ خرید مواد اولیه بطور متوسط هر کیلوگرم 90هزار ریال بوده است. یاد آور می شود مواد اولیه شرکت، حدود ٩٠ درصد بهای تمام شده محصول را شامل می شود.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد