Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس اوراق بهادار
https://goo.gl/OGYxOs
1390/05/01 - 15:38 تاريخ انتشار: 3741 تعداد بازديد: 7030 كد خبر:
فرآیند پذیرش اوراق مشارکت و صکوک در بورس آغاز شد
مدیریت پذیرش اوراق بهادار شرکت بورس اعلام کرد: فرم‌های مربوط به پذیرش اوراق مشارکت و صکوک در این شرکت طراحی شده است و نحوه فرآیند انتشار این اوراق به زودی اطلاع‌رسانی می‌شود.

 

مدیریت پذیرش اوراق بهادار شرکت بورس اعلام کرد : فرم‌های مربوط به پذیرش اوراق مشارکت و صکوک در این شرکت طراحی شده است و نحوه فرآیند انتشار این اوراق به زودی اطلاع‌رسانی می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از شرکت بورس، در اطلاعیه مدیریت پذیرش اوراق بهادار شرکت بورس آمده است: یکی از اهدافی که در بودجه‌ مصوب سال 1390 بورس اوراق بهادار تهران برای مدیریت پذیرش اوراق بهادار در نظر گرفته شده، پذیرش اوراق مشارکت و صکوک است.

تحقق هدف راهبردی فوق، مستلزم ایجاد تمهیدات لازم شامل معرفی جذابیت‌های تأمین مالی از طریق انتشار اوراق یاد شده برای مسئولان شرکت‌ها و ناشران اوراق بهادار و تشویق و کمک به عوامل اجرایی انتشار اوراق مزبور از ابتدا تا انتهای فرآیند تأمین مالی ذیربط و پذیرش در بورس اوراق بهادار (بازار ثانویه) است.

درهمین راستا، فرآیند پذیرش اوراق بهادار دربورس، مطابق دستورالعمل پذیرش اوراق بهادار، شامل فرم‌هایی است که به تصویب هیئت مدیره بورس می‌رسد.

در این اطلاعیه آمده است : فرآیند پذیرش اوراق مشارکت و صکوک در بورس اوراق بهادار تهران با تکمیل فرم «تقاضای پذیرش» آغاز می‌شود.
 
 
 
كليد واژه خبر:
بازار سرمايه, بورس, بورس اوراق بهادار, تأمين سرمايه, تأمين مالي
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد