امير حمزه مالمير مدير اداره نظارت برناشران سازمان بورس

مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس گفت: شرکت های معدنی و صنعتی چادر ملو و سنگ آهن گل گهر و شرکت های فولادی به صورت شفاهی اعلام کرده اند که تاثیر مصوبه اخیر مجلس درخصوص اخذ حق انتفاع از معادن سنگ آهن چادرملو و گل گهر کمتر از 20 درصد بوده اما با وجود پیگیری های انجام شده، تاکنون اطلاعاتی به صورت رسمی به این سازمان ارائه نکرده اند.


مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار ، آخرین وضعیت شرکت های سنگ آهنی و فولادی را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، امیر حمزه مالمیر گفت :  باتوجه به مصوبه اخیر مجلس شورای اسلامی در خصوص اخذ حق انتفاع از معادن سنگ‌آهن چادرملو و گل‌گهر، مراتب به صورت شفاهی و مکتوب از شرکت‌های معدنی و صنعتی چادرملو و سنگ‌آهن گل‌گهر و شرکت‌های فولادی پیگیری شد که به صورت شفاهی اعلام کردند تاثیر  این موضوع  کمتر از 20 درصد بوده و علیرغم پیگیری‌های انجام‌شده تاکنون اطلاعاتی به صورت رسمی به این سازمان ارائه نشده است.

وی ادامه داد : باتوجه به عدم تعدیل بااهمیت در پیش‌بینی‌های شرکت‌ها بر اساس مذاکرات تلفنی، نماد معاملاتی شرکت‌های یادشده متوقف نشده است اما بدیهی است در صورت دریافت اطلاعات، مراتب در اسرع وقت اطلاع‌رسانی خواهد شد.

مالمیر در پایان از سرمایه‌گذاران درخواست کرد بر اساس بررسی و تجزیه و تحلیل اطلاعات نسبت به تصمیم‌گیری در خصوص خرید و فروش سهام اقدام نمایند و از تصمیم‌گیری براساس جو روانی و به‌صورت احساسی پرهیز کنند.

 

 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بازار سرمايه