تالار حافظ

هیات پذیرش با پذیرش شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معین ملت و شرکت گروه صنعتی پاکشو موافقت کرد.


 
 
 

هیات پذیرش با پذیرش شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معین ملت و شرکت گروه صنعتی پاکشو موافقت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، به نقل از روابط عمومی بورس اوراق بهادار تهران، اسماعیل درگاهی مدیر پذیرش بورس تهران ضمن بیان مطلب فوق افزود: در جلسه هیات پذیرش یکشنبه مورخ 15 دی ماه 92، تقاضای پذیرش شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معین ملت مورد بررسی قرار گرفت. پذیرش این شرکت که در حال ثبت سرمایه یک هزار میلیارد ریال نزد اداره ثبت شرکت‌ها و متعلق به گروه مالی ملت است مورد موافقت هیات پذیرش قرار گرفت و به این ترتیب شرکت با تعهد به عرضه 20 درصد از سهام در روز عرضه اولیه، در فهرست نرخ های تابلو فرعی بازار اول پذیرفته شد.

وی ادامه داد: شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معین ملت پس از نهایی شدن اقدامات ثبت افزایش سرمایه و افشای اطلاعات در سامانه کدال می‌تواند نسبت به درج و در نهایت عرضه سهام اقدام کند.

مدیر پذیرش بورس تهران درخصوص پذیرش گروه صنعتی پاکشو نیز گفت: پاکشو نیز پس از شور و بررسی اعضای هیئت پذیرش در بازار دوم پذیرفته شده و همانند شرکت قبلی ضمن عمل به موارد مدنظر هیئت پذیرش، با انتشار اطلاعات در سامانه کدال و درج در فهرست نرخ‌ها، زمینه عرضه سهام آن فراهم خواهد شد.

درگاهی یادآور شد: شرکت گروه صنعتی پاکشو، با سرمایه 700 میلیارد ریال(در حال ثبت) در زمینه تولید و پخش محصولات بهداشتی و شیمیایی فعالیت دارد و به زودی اطلاعات مالی آن در سامانه کدال در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار