شرکت صنایع شیمیایی سینا با پیش بینی سود هر سهم 155 ریالی، اعلام کرد در نیمه نخست سال جاری، معادل 56 درصد از پیش بینی هایش را محقق کرده است."شسینا" پیش بینی درآمد هر سهم 6 ماهه سال مالی منتهی به 30 اسفند ماه 1395، را با سرمایه 30 میلیارد و 713 میلیون ریال، به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بازار سرمایه (سنا)، شرکت صنایع شیمیایی سینا، سود خالص این دوره را مبلغ 5 میلیارد و 382 میلیون ریال پیش بینی کرد و بر این اساس، مبلغ 155 ریال سود به ازای هر سهم محاسبه کرده که با کنار گذاشتن 87 ریال به ازای هر سهم معادل 56 درصد از پیش بینی هایش را محقق کرد.

 شرکت صنایع شیمیایی سینا دلایل تغییر اطلاعات واقعی دوره منتهی به 31 شهریورماه 1394 (حسابرسی نشده) نسبت به اطلاعیه قبلی را اعلام کرد:

1- کاهش میزان فروش و به تبع آن قیمت تمام شده محصول به علت افت شدید قیمت های مواد اولیه پتروشیمی در بازارهای داخل و خارج است.

2- کاهش اقلام مربوط به هزینه های عمومی و اداری و همچنین هزینه های مالی 6 ماهه به علت اختصاص سهم مربوط به اجرای پروژه جدید پارافرمالدئید است که کلیه عملیات اجرایی آن توسط عوامل انسانی و نیز امکانات فنی و مالی موجود شرکت در حال انجام است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع