دومین همایش مالی اسلامی با عنوان "نقش بازارهای مالی اسلامی در عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی، 12 دی ماه با حضور مسئولان ارشد اقتصادی و مالی و چهره های برجسته علمی، در دانشگاه الزهرا برگزار خواهد شد.


انجمن مالی اسلامی از برگزاری دومین همایش مالی اسلامی در تاریخ 12 دی ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از انجمن مالی اسلامی، دومین همایش مالی اسلامی با عنوان "نقش بازارهای مالی اسلامی در عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی، 12 دی ماه با حضور مسئولان ارشد اقتصادی و مالی و چهره های برجسته علمی، در دانشگاه الزهرا برگزار خواهد شد.

در دومین همایش مالی اسلامی، برای نخستین بار از جایزه مالی اسلامی رونمایی و این جایزه به چهره برتر در این عرصه اعطا خواهد شد.

بر اساس این گزارش، تاکنون بیش از 30 مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شده است که مقالات برگزیده در این همایش ارائه خواهد شد.

نخستین همایش مالی اسلامی، دی ماه سال گذشته با حضور دکتر ولی ا... سیف، رئیس کل بانک مرکزی، دکتر پورمحمدی، معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی، دکتر علی صالح آبادی، رئیس انجمن مالی اسلامی، دکتر رهنمای رودپشتی، استاد دانشگاه و رئیس انجمن مهندسی مالی، و پروفسور عبیدالله عصمت پاشا، استاد مالیه اسلامی دانشگاه اینسیف مالزی برگزار شد.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص جزئیات دومین همایش مالی اسلامی می توانند به پایگاه اینترنتی انجمن به نشانی www.iaif.ir مراجعه کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بازار سرمايه