۶۷۶ هزار قطعه جوجه یک روزه، یک هزار تن روغن خام کلزا، ۵ هزار تن سبد گندم دوروم، ۲۱ هزار و ۴۰۰ تن گندم خوراکی و دوروم و ۵ هزار و ۷۵۰ تن شکرسفید نیز در تالار محصولات کشاورزی عرضه می شود.


تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز یکشنبه ۱۳ اسفندماه میزبان عرضه ۱۰ هزار تن سبد تیرآهن مخلوط و ۲۲۰ تن میلگرد درگروه فولاد، ۲ هزار و ۱۰۰ تن شمش هزار پوندی، یک هزار و ۲۰ تن بیلت و ۷۳۰ تن شمش آلیاژی در گروه آلومینیوم و همچنین ۷۱۰ تن مس مفتول، ۴ هزار تن مس کاتد، ۲۴ تن کنسانتره فلزات گرانبها و ۳۸۰ تن سولفور مولیبدن است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از کالا خبر، ۶۷۶ هزار قطعه جوجه یک روزه، یک هزار تن روغن خام کلزا، ۵ هزار تن سبد گندم دوروم، ۲۱ هزار و ۴۰۰ تن گندم خوراکی و دوروم و  ۵ هزار و ۷۵۰ تن شکرسفید نیز در تالار محصولات کشاورزی عرضه می شود.

علاوه براین، ۱۳ هزار و ۴۸۱ تن برنج، ۷۸ هزار و ۷۲۰ تن انواع قیر و ۶ هزار تن گوگرد نیز در تالار صادراتی بورس کالای ایران عرضه می شود.

تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران نیز در این روز شاهد عرضه ۹۱ هزار و ۴۱۵ تن قیر، مواد پلیمری، مواد شیمیایی، گوگرد و لوب کات است.

بازار فرعی بورس کالای ایران نیز در این روز عرضه ۱۰۰ تن شیرخشک، ۱۸۶ تن ضایعات فلزی و ۷۵ تن کره لاکتیکی را تجربه می کند.  

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس كالا