علاقه مندان به حل این جدول می توانند به اینستاگرام شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس به آدرس Sidsco.info@ مراجعه یا لینک آن را دانلود کنند. در این دوره به 3 نفر از برگزیدگان به قید قرعه جوایز نفیسی اهداء می شود.

 

جدول متقاطع بازار سرمایه با هدف توسعه فرهنگ سرمایه گذاری در میان عموم مردم، طراحی شد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، واحد آموزش و فرهنگ سازی شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس بر پایه وظایف ذاتی خود، اقدام به طراحی بازی و مسابقه برای فراگیری مفاهیم بورسی کرده است.

یکی از اقدامات انجام شده در این راستا، طراحی یک جدول متقاطع با هدف افزایش سواد مالی و درک بهتر از بازار سرمایه است.

با توجه به رقابتی بودن این مسابقه و امکان شرکت همه اقشار جامعه در آن، زمینه ارتقاء اطلاعات عمومی در بازار سرمایه با روشی آسان و جذاب و به دور از آموزه های سخت و پیچیده تئوریک فراهم می شود .

علاقه مندان به حل این جدول می توانند به اینستاگرام شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس به آدرس @Sidsco.info مراجعه یا لینک آن را دانلود کنند.  در این دوره به 3 نفر از برگزیدگان به قید قرعه جوایز نفیسی اهداء می شود.

جداول بعدی نیز به صورت ماهانه در اختیار مخاطبین قرار خواهد گرفت.

یادآور می شود؛ بازی ‌های آموزشی می ‌توانند به عنوان ابزاری مفید و کارآمد در سطوح رسمی و غیررسمی مورد استفاده قرار گیرند. هدف غایی این دسته از بازی‌ ها فقط سرگرمی و تفنن یا پرکردن اوقات فراغت نیست، بلکه چنین بازی ‌هایی، در ضمن ایجاد لحظاتی لذت بخش و فرح ‌انگیز برای مخاطبان، با فراهم ساختن زمینه پرسشگری و رقابت، یادگیری سریع ‌تر و پایدار تر را رقم می زنند.

 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =

پربازدیدترین

آخرین‌های فرهنگ سرمایه گذاری