شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی از انجام اقدام اولیه برای فروش سهام شرکت ارج خبر داده است.

 شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی امروز در خصوص موضوع مزایده سهام شرکت ارج شفاف سازی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی از انجام اقدام اولیه برای فروش سهام شرکت ارج خبر داده است.

به این ترتیب این شرکت اعلام کرده است، در راستای فراخوان عمومی صورت گرفته و پیرو صورتجلسه کمیته فروش، "وبانک" در نظر دارد 47.83 درصد از سهام تحت مالکیت خود در شرکت ارج به همراه قدرالسهم شرکت مدیریتی توسعه کشت و صنعت ملی ( جمعا  65.28درصد) را به فروش برساند.

همچنین در این نامه آمده است، "وبانک" دو قطعه زمین در محل کارخانه ارج دارد، که املاک مذکور را بصورت نقد یا ضمانت نامه بانکی معتبر با سررسید حداکثر 6ماهه به فروش می رساند.

شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی، در 15 روز معاملاتی گذشته، 6 روز را با تعدد حضور سهامداران در سمت تقاضا و صف خرید همراه بوده است. همچنین بررسی تغییر مالکیت این سهم حاکی از تحرک بیشتر حقیقی ها در سمت تقاضا در روزهای مثبت دارد.

پیش تر، جانشین مدیرعامل "وبانک" در خصوص افزایش تقاضای سهامداران طی روزهای مزبور از اعطای مجوز شورای عالی پول و اعتبار در خصوص تسعیر ارز ناشی از فروش صادراتی شرکت های فولادی و پتروشیمی با قیمت ارز توافقی سخن گفته بود. با توجه به اینکه پتروشیمی شازند از شرکت های زیرمجموعه  سرمایه گذاری گروه توسعه ملی به شمار می رود، شاهد افزایش تقاضا در این سهم بودیم.

 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع