در جریان معاملات روز گذشته بورس انرژی در تابلوی قراردادهای سلف موازی استاندارد با سررسید یکسال و بیشتر در نماد «سبندر۹۷۱»، تعداد ۱.۸۵۳ قرارداد به ارزش بیش از ۵۴ میلیارد و ۶۵ میلیون و ۷۴۰ هزار ریال و در نماد «سنفت۹۷۱»، تعداد ۱۷.۰۰۰ قرارداد به ارزش ۵۵ میلیارد و ۷۳۱ میلیون و ۶۲۷ هزار ریال مورد معامله قرار گرفت.


کالاهای حلال ۴۰۰، ریفورمیت پتروشیمی بوعلی، سوخت کوره سبک پتروشیمی تبریز و متانول پتروشیمی زاگرس در رینگ داخلی و نفت سفید و سوخت هوایی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران رینگ بین الملل عرضه می شود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، در جریان معاملات روز گذشته بورس انرژی در تابلوی قراردادهای سلف موازی استاندارد با سررسید یکسال و بیشتر در نماد «سبندر۹۷۱»، تعداد ۱.۸۵۳ قرارداد به ارزش بیش از ۵۴ میلیارد و ۶۵ میلیون و ۷۴۰ هزار ریال و در نماد «سنفت۹۷۱»، تعداد ۱۷.۰۰۰ قرارداد به ارزش ۵۵ میلیارد و ۷۳۱ میلیون و ۶۲۷ هزار ریال مورد معامله قرار گرفت.

همچنین، در تابلوی برق بازار فیزیکی بورس انرژی، ۲ میلیون و ۶۸۸ هزار کیلووات ساعت کالای برق توسط نیروگاه‌ پرندمپنا و شرکت افق تامین انرژی طوس-نیروگاه طوس مورد معامله قرار گرفت و ارزش آن بالغ بر یک میلیارد و ۱۲۵ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال شد.

افزون بر این، در آغاز جلسه معاملاتی، در بازار عمده فروشی برق نمادهای بارپیک روزانه، بارپایه روزانه، میان باری روزانه و کم باری روزانه ۱۰ مهر ۹۷ گشایش و در بازار عمده فروشی برق نمادهای بار پیک روزانه، بار پایه روزانه، میان باری روزانه و کم باری روزانه ۱۵ شهریور ماه ۹۷ در پایان جلسه معاملاتی متوقف و فرآیند تحویل آن ها آغاز شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس انرژی