فولاد خوزستان طی هفت ماه اخیر فروش قابل قبولی داشته است. این شرکت 47 درصد رشد فروش نسبت به مدت مشابه در سال قبل داشته است.

شرکت فولاد خوزستان علاوه بر اینکه طی 6 ماه ابتدای سال عملکرد قابل قبولی داشته است، در مهرماه نیز با افزایش فروش همراه شده است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت فولاد خوزستان بزرگترین عرضه کننده محصولات نیمه نهایی فولادی و دومین قطب تولید فولاد خام کشـور به شمار می رود.

بر اساس گزارش عملکرد مالی، "فخوز" در 6 ماه نخست سال نسبت به مدت مشابه سال قبل 47 درصد افزایش فروش، 63 درصد افزایش سود ناخالص عملیاتی و 75 درصد افزایش در سود خالص داشته است.

فولاد خوزستان در شهریور ماه موفق به فروش 876 میلیارد تومان از انواع محصولات شده است. این رقم در مرداد ماه برابر با 763 میلیارد تومان بوده است.

مجموع فروش شرکت در 6 ماهه نخست سال به چهار هزار و 561 میلیارد تومان رسیده که این عدد در مدت زمان مشابه سال گذشته برابر با سه هزار و 45 میلیارد تومان بوده و رشد 50 درصد فروش شرکت را نشان می دهد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده در شبکه کدال، نرخ فروش گندله شرکت در شهریور ماه با رشد 30 درصدی نسبت به ماه پیش همراه بوده است. نرخ فروش اسلب و بلوم صادراتی که در ماه های گذشته در حدود 22 و 23 هزار ریال بوده در شهریور ماه با یک رشد چشمگیر به عدد 45 و 43 هزار ریال به ازای هر کیلو رسیده است.

همچنین این شرکت در ماه مهر موفق به فروش 880 میلیارد تومان از انواع محصولات شده است. همچنین مجموع فروش شرکت در هفت ماهه نخست سال برابر با پنج هزار و 441 میلیارد تومان است، که نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته که سه هزار و 532 میلیارد تومان بوده با رشد 54 درصدی همراه شده است.

براساس اطلاعات منتشر شده از سوی فولاد خوزستان، نرخ فروش شرکت در ماه جاری نسبت به شهریور ماه با رشد همراه بوده است.

نرخ فروش اسلب داخلی در شهریور ماه برابر با 2هزار و 300 تومان بوده که در ماه جاری به 3هزار و 300 تومان رسیده است. همچنین بلوم و بیلت داخلی نیز در شهریور ماه برابر با 2هزار و 400 تومان بوده  که در ماه جاری در نرخ 3هزار و 100 معامله شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع