شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه در دوره شش ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 97، مبلغ سه ریال زیان به ازای هر سهم شناسایی کرد که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی قبل، تغییر چندانی را نشان نمی دهد.


شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه صورت های مالی میان‌دوره‌ ای 6 ماهه نخست سال مالی منتهی به 29 اسفند 97 را حسابرسی شده منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه با سرمایه ثبت شده 23 هزار و 760 میلیارد ریال، در نیمه نخست سال جاری، مبلغ 66 میلیارد و 308 میلیون ریال زیان خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ سه ریال زیان به ازای هر سهم شناسایی کرد که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی پیش تغییر چندانی را نشان نمی دهد.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ 5 هزار و 786 میلیارد و 640 میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

"میدکو (خاورمیانه)" در دوره شش ماهه نخست سال مالی منتهی به اسفند 96، به صورت حسابرسی شده، زیان خالص را مبلغ 57 میلیارد و 347 میلیون ریال اعلام کرده و بدین ترتیب مبلغ 2 ریال زیان به ازای هر سهم خود محقق کرده بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع