پرتفوی

شرکت گسترش سرمایه گذاری ایرانیان در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه سال جاری، از فروش سهام چند شرکت بورسی مبلغ دو میلیارد و ۳۲۴ میلیون ریال سود واگذاری کسب کرد و در همین دوره نیز خریدار سهام چند شرکت بورسی بود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت گسترش سرمایه گذاری ایرانیان با سرمایه ۴۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه گذاری ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه ۹۷ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت گسترش سرمایه گذاری ایرانیان با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۴۰۰ میلیارد و ۹۵۷ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۳۳۶ میلیارد و ۵۸۷ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با کاهش ۲۱ میلیارد و ۳۴۷ میلیون ریال به ۳۷۹ میلیارد و ۶۱۰ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت گسترش سرمایه گذاری ایرانیان نیز با کاهش یک میلیارد و ۹۷۴ میلیون ریال معادل ۳۳۴ میلیارد و ۶۱۳ میلیون ریال محاسبه شد.

"وگستر" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۳۷ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال به مبلغ معادل ۴۰ میلیارد و ۲۲۴ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۲ میلیارد و ۳۲۴ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت گسترش سرمایه گذاری ایرانیان طی دوره یک ماهه منتهی به بهمن ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۶ میلیارد و ۵۵۳ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع