کالا

مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی ایران روز شنبه ۱۱ اسفند ماه، ۳۰۰ هزار تن سنگ آهن دانه بندی تولیدی خود را در تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران عرضه می کند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، ۴۱ هزا تن وکیوم باتوم، یک هزار و ۵۰۰ تن گوگرد، ۱۰ هزار تن قیر، ۵۰۰ تن سلاپس واکس و ۱۵ هزار و ۹۶۵ تن مواد پلیمری و شیمیایی نیز در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی عرضه می شود.

این گزارش حاکی است، ۲۵۰ تن عایق رطوبتی و ۱۵ هزار و ۹۸۰ تن قیر نیز در تالار صادراتی بورس کالای ایران عرضه می شود. بازار فرعی بورس کالای ایران در این روز شاهد عرضه ۵۰۰ تن کود مایع ازته است.

همچنین تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران روز چهارشنبه ۸ اسفند ماه میزبان دادوستد ۲۶ هزار و ۴۲۵ تن مواد شیمیایی بود.طی این روز و در تالار مذکور ۱۱هزار تن وکیوم باتوم و یک هزار و ۶۳۱ تن مواد پلیمری معامله شد.

این گزارش حاکی است، تالار محصولات صنعتی و معدنی نیز در این روز شاهد معامله ۵ هزار و ۶۰ تن سبد میلگرد، ۲ هزار تن شمش هزار پوندی آلومینیوم، ۱۰۰ تن شمش روی، ۱۵ تن کنسانتره فلزات گرانبها و ۲۹ کیلوگرم شمش طلا بود. بر اساس این گزارش، ۲۹ هزار و ۵۰۰ تن قیر نیز در تالار صادراتی بورس کالای ایران به فروش رسید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس كالا