شریعتمداری

محمد شریعتمداری اظهار داشت: در شرایط کنونی لازم است تا تخصیص منابع بودجه و تسهیلات بر اساس اولویت بندی و نیاز واقعی صورت گیرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، وی افزود: منابع و بودجه کشور را نباید فقط صرف کارمندانی کرد که صبح به ادارات آمده و بعد از ظهر محل کار خود را ترک می‌کنند در حالی که در سایر بخش‌ها می‌توان از این میزان هزینه، بهره وری بیشتری کسب کرد.
شریعتمداری تاکید کرد: بانک توسعه تعاون و صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون از بخش هایی هستند که باید برای تامین سرمایه مورد نیاز آنها به منظور حمایت از تعاونی های کشور و اشتغال زایی اقدامات جدی انجام شود.
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: عرضه سهام بانک توسعه تعاون در بورس یکی از اقداماتی است که می‌توان برای تأمین سرمایه این بانک انجام داد.
عضو کابینه دولت دوازدهم از برگزاری جلسه شورای هماهنگی اقتصادی سران سه قوه با حضور معاون وزیر تعاون خبر داد و گفت: محور این جلسه رایزنی برای تخصیص ۵۰۰ میلیون دلار اعتبار به صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون و بانک توسعه تعاون است که این جلسه امروز در حال برگزاری است و امیدواریم به نتیجه برسد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بازار سرمايه