کالا

تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران روز چهارشنبه ۱۵ اسفندماه میزبان عرضه ۷۶ هزار و۲۴۰تن وکیوم باتوم،قیر، گوگرد و مواد شیمیایی است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، ۷ هزار و ۶۴۰ تن سبد میلگرد، ۴ هزار تن شمش هزار پوندی آلومینیوم، ۱۸ تن کنسانتره فلزات گرانبها و ۲۹ کیلوگرم شمش طلا در تالار محصولات صنعتی و معدنی عرضه می شود.

این گزارش حاکی است، یک هزار و ۷۸۰ تن عایق رطوبتی، ۴۵ هزار و ۷۷۵ تن قیر و ۴ هزار و ۵۰۰ تن گوگرد نیز در تالار صادراتی بورس کالای ایران عرضه می شود.

همچننی تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران روز سه شنبه ۱۴ اسفند ماه دادوستد ۵۶ هزار و ۳۸۱ تن مواد پلیمری را تجربه کرد. طی این روز و در تالار مذکور۴۰ تن اسید نیتریک، ۱۲۰ تن قیر و یک هزار و ۳۶۰ تن گوگرد معامله شد. براساس این گزارش، ۱۷ هزار و ۸۰۰ تن قیر نیز در تالار صادراتی به فروش رسید.

تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران هم در این روز شاهد معامله ۸ هزار تن شمش بلوم، ۲۸۰ تن شمش روی و ۲ هزار تن سیمان تیپ یک بود.

از سوی دیگر  روز گذشته در بازار قراردادهای اختیار معامله زعفران نگین در بورس کالای ایران، معامله گران ۲۶۴ قرارداد کال آپشن(اختیار خرید) و پوت آپشن(اختیار فروش) منعقد کردند و در مجموع کلیه قراردادها ۹۶۶ موقعیت باز اتخاذ کردند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس كالا