زعفران

در جریان معاملات هفته گذشته در بازار قراردادهای آتی زعفران، معامله گران در ۵ سررسید معاملاتی تعداد ۱۶۶ هزار و ۴۵۹ قرارداد را به ارزش ۲۱۶۳ میلیارد و ۲۸۰ میلیون ریال را منعقد کرده و تعداد موقعیت های باز را به بیش از ۲۳۲ هزار و ۳۰۰ موقعیت افزایش دادند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، تعداد ۲۱۶ قرارداد آتی زعفران رشته ای برای تحویل در اسفندماه ۹۷ به ارزش یک میلیارد و ۷۴۰میلیون ریال معامله شد تا معادل هر گرم زعفران رشته ای در این سررسید در بالاترین سطح به رقم ۸۱ هزار و ۹۰۰ ریال و در پایین ترین سطح به رقم ۷۷ هزار و ۵۰۰ ریال مورد معامله قرار گیرد.

هر گرم زعفران رشته ای برای تحویل در فروردین ماه ۹۸ نیز در بالاترین سطح به قیمت ۸۲ هزار و ۲۰۰ ریال مورد معامله قرار گرفت و تعداد ۱۷۸ قرارداد به ارزشی بیش از یک میلیارد و ۴۸۲ میلیون ریال منعقد شد.

معامله گران ۲۷ هزار و ۹۶۲ قرارداد آتی زعفران نگین را نیز برای تحویل در فرودین ۹۸ منعقد کرده و ارزش ۳۵۱ میلیارد و ۵۴۷ میلون ریالی را رقم زدند. در این سررسید معاملاتی هر گرم زعفران در بالاترین سطح به قیمت ۱۲۸ هزار و ۳۰۰ ریال مورد معامله قرار گرفت.

طی معاملات هفته گذشته، تعداد ۱۳۷ هزار و ۹۳۸ قرارداد آتی زعفران نگین برای تحویل در اردیبهشت ۹۸ نیز با ارزش ۱۸۰۷ میلیارد و ۷۹ میلیون ریال منعقد شد و طی این معاملات معادل هر گرم زعفران نگین در بالاترین سطح به مبلغ ۱۳۴ هزار و ۴۰۰ ریال مورد معامله قرار گرفت.

تعداد ۱۳۷ هزار و ۹۳۸ قرارداد آتی زعفران نگین برای تحویل در اریبهشت ۹۸ نیز با ارزش ۱۸۰۷ میلیارد و ۷۹ میلیون ریال منعقد شد

ارزش معاملات قرارداد آتی زعفران رشته ای تحویل اردیبهشت ۹۸ نیز با انعقاد ۱۶۵ قرارداد به رقم یک میلیارد و ۴۲۹ میلیون ریال رسید و هر گرم زعفران در این سررسید معاملاتی به رقم ۸۸ هزار ریال معامله شد.

در پایان این گزارش می افزاید، در جریان معاملات هفته گذشته در بازار قراردادهای آتی زعفران تعداد ۲۳۲ هزار و ۳۰۳ موقعیت باز در ۵ سررسید معاملاتی ایجاد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس كالا