ساینا

شرکت صنایع بهداشتی ساینا در صورت های مالی ۶ماهه برای هرسهم یک هزار و ۸۳ریال سود اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت صنایع بهداشتی ساینا در اطلاعات و صورت های مالی ۶ماهه منتهی به ۳۱خرداد۱۳۹۸ برای هرسهم یک هزار و ۸۳ریال سود اعلام کرد.

این شرکت سود عملیاتی دوره ۶ماهه را ۱۵۸میلیارد ریال، سود خالص را مبلغ ۱۰۸میلیارد ریال و سود انباشته پایان دوره را مبلغ ۱۸۰میلیارد ریال اعلام کرده است.

«ساینا» در این دوره ۱۵هزار و ۹۱۷تن انواع محصول را به مبلغ ۷۹۲میلیارد و ۲۱۷میلیون ریال به فروش رسانده است که سود ناخالص از این محل را ۲۴۵میلیارد و ۸۰میلیون ریال منتشر کرده است. از سوی دیگر این شرکت ۹۸۱تن از محصولات فروخته شده صادراتی بوده که ارزش آن به ۱۱۰میلیارد و ۴۰۶میلیون ریال رسیده است.

این شرکت برای ۶ماهه منتهی به ۳۰آذر۱۳۹۸ پیش بینی کرده است که ۳۱هزار و ۵۸۱تن محصول را به ارزش یک هزار و ۴۴۶میلیارد و ۳۷۳میلیون ریال به فروش برساند.

«ساینا» در تشریح اهداف و برنامه های راهبردی در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرده است که قصد افزایش تولید و فروش جهت کسب سهم بیشتری از بازار فروش داخلی و خارجی محصولات بهداشتی را دارد. همچنین سطح کیفی برای رقابت با محصولات رقبای داخلی و خارجی را افزایش می دهد.

این شرکت افزایش و یا کاهش قیمت محصولات را به شرط اخذ مجوز از انجمن صنعت شوینده و سازمان حمایت از تولید کنندگان و مصرف کنندگان دانسته است. همچنین با توجه به افزایش نرخ مواد اولیه آخرین قیمت خرید با رشد ۲۰درصدی، ملاک عمل بوده است.

از سوی دیگر افزایش بهره وری عوامل تولید، بهبود کیفیت محصولات نهایی، تکمیل سبد محصولات ظرفشویی و کاهش ضایعات و دوباره کاری را از برنامه های با اهمیت شرکت دانسته است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع