پتروشیمی

شرکت پتروشیمی پارس در صورت های مالی ۳ماهه ابتدای سال جاری از سود ۲ هزار و ۷۸۵ریالی برای هرسهم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت پتروشیمی پارس در اطلاعات و صورت های مالی ۳ ماهه منتهی به ۳۱خرداد۱۳۹۸ برای هر سهم ۲ هزار و ۷۸۵ریال سود ساخت که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۹۵درصد افزایش یافته است.

این شرکت در مدت مورد گزارش نسبت به مدت مشابه سال مالی۱۳۹۷، سود عملیاتی را با افزایش ۱۹۳درصدی مبلغ ۱۶هزار و ۲۷۳میلیارد ریال، سود خالص را با افزایش ۱۹۵درصدی مبلغ ۱۶هزار و ۷۱۰میلیارد ریال و سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۱۱۲درصدی مبلغ ۷۸هزار و ۵۰۰میلیارد ریال اعلام کرده است.

«پارس» در دوره مالی مورد گزارش فروش خود را ۹۰۳هزار و ۵۳ تن انواع محصولات به مبلغ ۳۹هزار و ۱۵میلیارد ریال اعلام کرده  که سود ناخالص از این محل ۱۲هزار و ۱۶۳میلیارد ریال بوده است.

این شرکت برای دوره ۹ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۸، میزان ۳میلیون و ۱۷۸هزار تن محصول به مبلغ ۱۲۴هزار و ۶۷۹میلیارد ریال پیش بینی فروش کرده است.

«پارس» در تشریح اهداف و راهبردهای خود در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرده است که دستیابی و تحقق برنامه تولید پیش بینی شده در بودجه سال ۹۸ از طریق رفع تنگناهای تولید و جلوگیری از توقفات تولید با برنامه ریزی منسجم و توسعه سهم فروش های داخلی به منظور کاهش اثرات تحریم ضمن حفظ سهم بازارهای صادراتی به منظور حفظ درآمدهای ارزی خواهد بود.

با توجه به رابطه مستقیم و معنادار قیمت فروش محصولات این شرکت با قیمت نفت، قیمت فروش محصولات برای سال ۹۸ بر اساس قیمت پیش بینی شده نفت در بودجه کل کشور توسط واحد برنامه ریزی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس تعیین و در بودجه لحاظ شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع