پرتفوی، آمار، افزایش

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۸، با افزایش یک هزار و ۸۴۱ میلیارد و ۲۳ میلیون ریال به ۸۲ هزار و ۱۴۳ میلیارد و ۸۱۸ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین با سرمایه ۲۰ هزار میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ۹۸ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲۳ هزار و ۸۴۷ میلیارد و ۲۲۲ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۸۰ هزار و ۳۰۲ میلیارد و ۷۹۵ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۱۷ میلیارد و ۵۷۷ میلیون ریال به ۲۳ هزار و ۸۶۴ میلیارد و ۷۹۹ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین نیز با افزایش یک هزار و ۸۴۱ میلیارد و ۲۳ میلیون ریال معادل ۸۲ هزار و ۱۴۳ میلیارد و ۸۱۸ میلیون ریال محاسبه شد.

"تاصیکو" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۲۷ میلیارد و ۴۸۳ میلیون ریال به مبلغ ۱۳۰ میلیارد و ۴۰۶ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۱۰۲ میلیارد و ۹۲۳ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین طی دوره یک ماهه منتهی به تیر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۴۵ میلیارد و ۶۰ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع