بانک

بانک اسلامی دبی طرح انتشار صکوک پنج ساله ۷۵۰ میلیون دلاری را با موفقیت به پایان رسانده و دومین حضور فعال خود در بازارهای بین‌المللی سرمایه در سال ۲۰۱۹ را تثبیت کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) به نقل از ایبِنا، بانک اسلامی دبی طرح انتشار صکوک پنج ساله ۷۵۰ میلیون دلاری را با موفقیت به پایان رسانده و از این طریق، دومین حضور فعال خود در بازارهای بین‌المللی سرمایه در سال ۲۰۱۹ را تثبیت کرده است.

براساس گزارش پورتال بانکداری اسلامی، بانک اسلامی دبی در بیانیه‌ای اعلام کرد: این صکوک پس از برگزاری گردهمایی جهانی در هنگ‌کنگ و لندن که در آن خریداران و عرضه‌کنندگان حضور فعال داشتند و همچنین از طریق مذاکره با سرمایه‌گذاران، به صورت روزانه قیمت‌گذاری شده است. این گردهمایی جهانی منجر به تقاضای قابل‌توجهی از سوی سرمایه‌گذاران خاورمیانه، آسیا و اروپا شد و ثبت سفارش‌های متعددی با ارزشی بالغ بر بیش از ۲ میلیارد دلار را به همراه داشت.

عدنان چیلوان؛ مدیرعامل بانک اسلامی دبی بیان کرد: موفقیت صکوک بانک اسلامی دبی گواهی بر اعتماد سرمایه‌گذاران به اصول مطمئن این بانک است. وی افزود: ما از نتیجه این معامله بسیار راضی هستیم و نسبت به سرمایه‌گذاران ملی و جهانی که همچنان از استراتژی‌های متنوع تأمین مالی ما حمایت و پشتیبانی می‌کنند، متعهد هستیم.

چیلوان تصریح کرد: بانک ABC، ‌بانک اسلامی دبی، بانک Emirates NBD، بانک FAB ابوظبی، بانک اچ. اس. بی. سی، می‌بانک، بانک اسلامی شارجه، بانک استاندارد چارتر و بانک واربا به عنوان مدیران ارشد و ثبت‌کنندگان تقاضا در این معامله فعالیت می‌کردند. شرکت اسلامی توسعه‌ی بخش خصوصی ICD نیز به عنوان مدیر ارشد فعالیت می‌کرد و بانک بین‌المللی کویت نیز به عنوان یکی دیگر از مدیران با آنان همکاری و مشارکت می‌کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =

پربازدیدترین

آخرین‌های روی خط رسانه‌ها