رتبه بندی اعتباری

شرکت رتبه‌بندی اعتباری «پایا» بیانیه مطبوعاتی در خصوص رتبه اعتباری شرکت کاغذ پارس منتشر کرد .

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) ، شرکت رتبه‌بندی اعتباری «پایا» بر اساس بررسی داده‌های کمی شامل صورت‌های مالی و نسبت‌های مالی مستخرج از آن و ویژگی‌های کیفی شامل ارزیابی‌های مربوط به فعالیت‌های شرکت، حاکمیت شرکتی، محیط عملیاتی، تأمین مالی و سوابق آن و نیز تحلیل فضای کلان اقتصادی، کسب‌وکار و صنعت مربوط، رتبه اعتباری بلندمدت A با دورنمای باثبات و رتبه اعتباری کوتاه‌مدتبا درجه سرمایه‌گذاری را به شرکت گروه صنایع کاغذ پارس (سهامی عام) تخصیص داد.

بر اساس واژه‌نامه تعاریف شرکت رتبه‌بندی اعتباری «پایا»، در این طبقه از رتبه اعتباری بلندمدت، ظرفیت ایفای تعهدات مالی در سطح بالاست. همچنین دورنمای رتبه اعتباری «پایا» اظهارنظر در مورد مسیر احتمالی رتبه اعتباری در میان‌مدت است. دورنمای باثبات بدین معنی است که احتمالاً رتبه اعتباری در آینده قابل پیش‌بینی تغییر نخواهد کرد.

شایان‌ذکر است که کلیه تحلیل‌های کمی بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی‌شده و یادداشت های همراه آن  برای سال های مالی  منتهی به آبان ۹۵، ۹۶ و ۹۷ و سایر اطلاعات ارائه شده توسط شرکت گروه صنایع کاغذ پارس (سهامی عام) انجام شده است .

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نتایج رتبه بندی به تارنمای شرکت به آدرس www.payacr.ir مراجعه کنید و یا با شرکت رتبه‌بندی اعتباری «پایا» تماس بگیرید.  

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بازار سرمايه