عبدلله پور

در عملیات نگهداری روز قبل، با توجه به حجم زیاد معاملات به مشکلات فنی برخورد کردیم اما جای هیچ نگرانی برای عرضه اولیه امروز وجود ندارد.

حمیدرضا عبدالله پور، مدیر عامل شرکت رایان هم افزا در گفت و گو با پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، در خصوص مشکل فنی پدید آمده بیان داشت: در عملیات نگهداری روز قبل، با توجه به حجم زیاد معاملات به مشکلات فنی برخورد کردیم. از شب گذشته، همکاران شرکت رایان هم افزا تا صبح مشغول برطرف کردن مشکلات بودند اما هنوز برخی از شرکت های کارگزاری دارای اختلال در سامانه معاملات برخط هستند.

وی در این خصوص ادامه داد: ۱۲ شرکت کارگزاری از ۵۸ شرکت که سامانه برخط رایان هم افزا را استفاده می کنند از دسترس خارج شدند و بقیه کارگزاری هایی که از صبح اختلال داشتند هم اکنون با برطرف شدن این مشکلات، در حال انجام معامله و پاسخگویی به مشتریان خود هستند.

عبدالله پور در خصوص اختلال پیش آمده افزود: در خصوص عرضه امروز نیز هیچ مشکلی نیست و با همکاری کارگزاران برای تمامی مشتریان عرضه اولیه، سفارش خرید ارسال شده است که در صورت درخواست اعلام کنند و تقاضای خرید آنها ثبت شود.

مدیرعامل شرکت رایان هم افزا در ادامه در خصوص برطرف شدن این مشکل بیان داشت: همکاران ما در رایان هم افزا در حال تلاش هستند که تا آخر وقت امروز این مشکل برطرف شود و تمامی معاملات از روز دوشنبه بدون هیچ مشکلی صورت بگیرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بازار سرمايه