سازمان بورس و اوراق بهادار  نماي ساختمان سازمان بورس

شرکت مشاور سرمایه گذاری معیار(سهامی خاص) پس از تکمیل و ارائه مدارک لازم و ثبت نزد سازمان بورس، مجوز فعالیت خود را از این سازمان دریافت کرد و صندوق"امین گلوبال" که پس از این "امین صبّار" نامیده می شود با تمدید مجوز فعالیت خود به یک صندوق با درآمد ثابت با پیش بینی سود 16.5 درصد تبدیل شد.

 

سازمان بورس و اوراق بهادار، ششمین مجوز فعالیت مشاور سرمایه گذاری را صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)، شرکت مشاور سرمایه گذاری معیار(سهامی خاص) پس از تکمیل و ارائه مدارک لازم و ثبت نزد سازمان بورس، مجوز فعالیت خود را از این سازمان دریافت کرد.

بر اساس این گزارش، این شرکت به عنوان ششمین مشاور سرمایه گذاری موفق به اخذ مجوز فعالیت شد.

توصیه به خرید و فروش یا نگهداری اوراق بهادار، اظهار نظر در مورد روند قیمت ها یا عرضه و تقاضای اوراق بهادار در آینده، اظهار نظر درخصوص ارزش یا قیمت گذاری اوراق بهادار، مشاوره در زمینه مدیریت ریسک، مشاوره در زمینه ادغام،تملک، تغییر و تجدید ساختار سازمانی و مالی شرکت ها، مشاوره در زمینه طراحی و تشکیل نهادهای مالی، پذیرش سمت در صندوق های سرمایه گذاری (به استثنای سمت مدیریت) مهم ترین فعالیت های شرکت های مشاوره سرمایه گذاری در بازار سرمایه است

این در حالی است که، این شرکت ها می توانند با افزایش سرمایه و پذیرش شرایط لازم مجوز سبدگردانی، پردازشگر اطلاعات مالی و مشاور عرضه و پذیرش را از سازمان بورس و اوراق بهادار دریافت کنند تا فعالیت های خود را گسترش دهند.

گفتنی است، نخستین شرکت مشاوره سرمایه گذاری، اواخر اسفندماه سال 89 مجوز فعالیت خود را از سازمان بورس دریافت کرد.

 صندوق امین گلوبال تغییر نام داد

صندوق سرمایه گذاری امین گلوبال با اتمام مدت فعالیت دوساله خود، نام و ماهیت خود را تغییر داد.

"امین گلوبال" که پس از این "امین صبّار" نامیده می شود با تمدید مجوز فعالیت خود به یک صندوق با درآمد ثابت با پیش بینی سود 16.5 درصد تبدیل شد.

بر این اساس، ارکان صندوق امین صبار، موسس و مدیر صندوق، شرکت تأمین سرمایه امین، موسس و ضامن نقدشوندگی، صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر، موسس این صندوق، بانک ملت، متولی، موسسه حسابرسی بیات رایان، مدیر ثبت این صندوق، شرکت کارگزاری امین آوید و حسابرس آن موسسه حسابرسی دش و همکاران خواهد بود.

 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بازار سرمايه