در حاشیه دومین همایش مالی اسلامی که امروز یکشنبه ۱۲دی در دانشگاه الزاهرا(س) برگزار شد، اولین جایزه شخص حقوقی به سازمان بورس و اوراق بهادار رسید و دکتر شاپور محمدی، رئیس این سازمان به نمایندگی از سازمان بورس این جایزه را دریافت کرد.

 

اولین جایزه مالی اسلامی، صبح امروز در دومین همایش مالی اسلامی به دو شخص حقیقی و حقوقی که در زمینه نشر دانش مالی – اسلامی تلاش بیشتری کرده اند، اعطا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، در حاشیه این همایش که امروز یکشنبه ۱۲دی در دانشگاه الزاهرا(س) برگزار شد، جایزه شخص حقوقی به سازمان بورس و اوراق بهادار رسید و دکتر شاپور محمدی، رئیس این سازمان به نمایندگی از سازمان بورس این جایزه را دریافت کرد.

همچنین حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعباس موسویان، دبیر فقهی کمیته فقهی سازمان بورس و اوراق بهادار نیز اولین شخص حقیقی برنده جایزه مالی اسلامی در ایران شد و جایزه خود را دریافت کرد.

بر اساس این گزارش، کتاب نخستین همایش مالی اسلامی نیز منتشر و در روز همایش رونمایی و عرضه شد.

علاوه بر این، سایت انگلیسی زبان انجمن مالی اسلامی فعال و کتابخانه انگلیسی این انجمن نیز در این وبسایت بارگزاری شده است. در این سایت  استفتائات در حوزه مالی – اسلامی در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

گفتنی است: این همایش، با حضور مدیران بازار سرمایه، نظام بانکی، بیمه و سیاست گذاران اقتصادی در دانشگاه الزهرا برگزار شد.

 
 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بازار سرمايه