رییس سازمان بورس و اوراق بهادار تاکید کرد: سازمان بورس وظیفه خود می‌داند برای تامین مالی شرکت‌ها کمک کند و نرخ تامین مالی را کاهش دهد.


رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار ایران در حاشیه فاینکس یازدهم از تلاش برای کاهش هزینه تامین مالی شرکت‌های بورسی خبر داد و گفت: سازمان بورس برای تامین مالی شرکت‌های بورسی، انتشار اوراق با نرخ مناسب را یکی از استراتژی‌های امسال خود تعیین کرده است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، دکتر شاپور محمدی درباره وضعیت بازار سرمایه در امسال عنوان کرد: ما امیدواریم امسال هم وضعیت بورس مانند وضعیت سال گذشته باشد. سال پیش بازار پررونق بود و رشد خوبی داشت و سرمایه‌گذاران سود مناسبی به دست آوردند.

سخنگوی سازمان بورس با اشاره به بهبود سودآوری شرکت‌ها افزود: امیدواریم شرکت‌ها در سیاست‌گذاری‌های دولتی و در قوانینی که تصویب می‌شوند بیشتر مورد توجه قرار بگیرند و اثرات تصمیم‌گیری‌ها بر سودهای آنها بیشتر دیده شود.

دبیر شورایعالی بورس تاکید کرد: سازمان بورس وظیفه خود می‌داند برای تامین مالی شرکت‌ها کمک کند و نرخ تامین مالی را کاهش دهد.

وی همچنین اظهار کرد: سازمان بورس برای تامین مالی شرکت‌های بورسی، انتشار اوراق با نرخ مناسب را یکی از استراتژی‌های خود در امسال تعیین کرده است، چرا که امسال سال حمایت از کالای ایرانی است و امیدوارم بتوانیم تامین مالی شرکت‌ها به صورت مناسب‌تری انجام شود و با نرخ ارزان‌تری تامین مالی را انجام دهیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =

پربازدیدترین

آخرین‌های فاینکس 2019