در حال حاضر وضعیت بورس انرژی مناسب است و خوشبختانه اکثر پالایشگاه‌های بزرگ تمام فرآورده‌های ویژه خود را در این بازار می‌فروشند. البته نسل دوم پالایشگاه‌های کوچک و متوسط علاوه بر خرید خوراک از این بازار همزمان فرآورده‌های خود را در بورس انرژی عرضه می‌کنند.

  مدیرعامل بورس انرژی اظهار داشت: نسل دوم پالایشگاه‌ های کوچک و متوسط علاوه بر خرید خوراک از این بازار همزمان فرآورده‌ های خود را در بورس انرژی عرضه می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، سید علی حسینی در گفت‌ و گو با ایلنا در مورد آخرین وضعیت بورس انرژی گفت: در حال حاضر وضعیت بورس انرژی مناسب است و خوشبختانه اکثر پالایشگاه‌ های بزرگ تمام فرآورده‌ های ویژه خود را در این بازار می‌ فروشند. البته نسل دوم پالایشگاه‌ های کوچک و متوسط علاوه بر خرید خوراک از این بازار همزمان فرآورده‌ های خود را در بورس انرژی عرضه می‌کنند.

وی افزود: این علایم نشان می‌ دهد که بورس انرژی محل مراجعه همه خریداران و فروشندگان فرآورده‌ های نفتی است.

مدیرعامل بورس انرژی در مورد تاثیر کاهش قیمت نفت در بازار های جهانی بر بورس انرژی کشور گفت: بالاخره چون فرآورده‌ های فروشی ما متاثر از قیمت نفت خام هستند قطعا تاثیرگذار خواهد بود اما بیشتر این تاثیرات از لحاظ ارزش بازار است تا حجم مبادلات، بنابراین از این نظر  شاهد تاثیرگذاری کاهش قیمت نفت هستیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس انرژی