نخستین دوره آموزشی ویژه آذرماه از امروز 17 آذر با موضوع "قوانین و مقررات بازار سرمایه" در فرابورس ایران برگزار می‌شود و 4 دوره دیگر تا بیست‌وهشتم این ماه ادامه خواهد یافت.

 مدیر روابط عمومی فرابورس ایران در چهل‌وششمین نشست خبری یک دیدار، یک عرضه از برگزاری دوره‌های آموزشی با همکاری مشترک فرابورس و مرکز مالی ایران خبر داد و گفت : با توجه به اینکه بازار سرمایه مخاطبان گسترده‌ای دارد بحث آموزش در این بازار تخصصی همواره از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در همین راستا برای نخستین بار دوره‌های آموزشی ویژه ناشران بازارهای اول و دوم فرابورس از امروز آغاز به کار می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) به نقل از فرابورس ایران، مبینا بنی اسدی افزود: طی این دوره‌های آموزشی ناشران با روش‌های مختلف تامین مالی، قوانین بازار سرمایه، حقوق سهامداران و... آشنا می‌شوند.

خاطرنشان می شود: نخستین دوره آموزشی ویژه آذرماه از امروز 17 آذر با موضوع "قوانین و مقررات بازار سرمایه" در فرابورس ایران برگزار می‌شود و 4 دوره دیگر تا بیست‌وهشتم این ماه ادامه خواهد یافت.

با توجه به تکمیل شدن ظرفیت دوره‌های آموزشی ویژه ناشران در آذرماه، طی دی‌ماه نیز شاهد برگزاری مجدد این دوره‌ها خواهیم بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =

پربازدیدترین

آخرین‌های فرابورس