کانون‌ نهادهای سرمایه‌گذاری ایران به ‌عنوان یکی از اولین پیشگامان امور خیریه در بازار سرمایه و در راستای مسئولیت‌ های اجتماعی، روز چهارشنبه 14 آذرماه 97 بانی برگزاری مراسم بازدید از مدرسه کودکان کار (مؤسسه خیریه ایلیا) برای دومین مرتبه بود و در این بازدید مدیران ارشد بازار سرمایه و تعدادی از مدیران ارشد وزارت آموزش‌ و پرورش کانون را همراهی کردند.


به ‌همت کانون نهاد های سرمایه‌گذاری ایران، مراسم رونمایی از سند راهبردی این نهاد با محوریت راهکارهای توسعه آموزش‌ های مالی و اقتصادی در مداس و  باحضور عبدالرسول عمادی، سرپرست معاونت متوسطه وزارت آموزش و پرورش، منصور مجاوری، مشاور اقتصادی وزیر آموزش و پرورش و مدیران ارشد بازار سرمایه در مدرسه خیریه کودکان کار تهران (ایلیا) برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، کانون‌ نهادهای سرمایه‌گذاری ایران به ‌عنوان یکی از اولین پیشگامان امور خیریه در بازار سرمایه و در راستای مسئولیت‌ های اجتماعی، روز چهارشنبه 14 آذرماه 97 بانی برگزاری مراسم بازدید از مدرسه کودکان کار (مؤسسه خیریه ایلیا) برای دومین مرتبه بود و در این بازدید مدیران ارشد بازار سرمایه و تعدادی از مدیران ارشد وزارت آموزش‌ و پرورش کانون را همراهی کردند.

 
 

در این مراسم، سعید اسلامی بیدگلی، دبیرکل کانون ‌نهاد های سرمایه‌ گذاری، ضمن توضیح اهداف کانون و اقدامات این نهاد با محور مسئولیت های اجتماعی، از سند راهبردی کانون ‌نهادهای سرمایه‌گذاری ایران، با موضوع «راهکارهای توسعه آموزش‌های مالی و اقتصادی در مدارس» رونمایی کرد.

سعید اسلامی بیدگلی همچنین طی مراسمی نمادین یک فقره چک که به‌ همت اعضای کانون ‌نهاد های سرمایه گذاری ایران جهت تأمین هزینه پروژه برق ‌رسانی به ‌مدرسه کودکان کار جمع‌آوری شده بود در اختیار آرزومندیان مدیر و مؤسس مدرسه خیریه ایلیا قرار داد.

 
 

یاد آور می شود، شرکت‌ های سرمایه ‌گذاری گروه صنایع بهشهر، سرمایه ‌گذاری گروه صنعتی رنا، تأمین سرمایه بانک مسکن، توسعه سرمایه رسا، تأمین سرمایه کاردان، مشاور سرمایه ‌گذاری آرمان آتی و همچنین امیر تقی‌خان تجریشی و علی اسلامی بیدگلی در اقدامی انسان دوستانه در تأمین مبلغ چک مذکور با کانون ‌نهادهای سرمایه‌گذاری ایران همکاری کردند.