کتاب

کتاب فرمول جادویی پولسازی (چطور صدهزار تومان را به یک میلیارد تومان تبدیل کنم) نوشته جیمز مک کنا، جناین گلیستا، مت فونتاین و با ترجمه علی اسماعیل‌پور در انتشارات بورس به چاپ رسید .

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، کتاب فرمول جادویی پولسازی به عنوان پرفروش‌ترین کتاب سایت آمازون، در انتشارات بورس به چاپ رسید و در دسترس عموم قرار گرفت .

این کتاب با موضوع آشنایی با دخل و خرج، درآمد، پس‌انداز و سرمایه‌گذاری، برای گروه سنی نوجوان تألیف شده است .

در مقدمه کتاب آمده است: "کتاب فرمول جادویی پولسازی، اصول جهانی پول را آموزش می دهد و بی دلیل نیست که در سایت آمازون به عنوان پرفروش‌ترین کتاب آموزش پول و سواد مالی برای کودکان و نوجوانان معرفی شده است .

شاید بپرسید چرا عنوان کتاب فرمول جادویی است؟ پاسخش ساده است؛ چون این کتاب فقط جمع‌ کردن پول را آموزش نمی ‌دهد بلکه فرمولی ارائه می ‌دهد که با استفاده از اصول ارتباط مؤثر، ادب و انضباط شخصی، خلاقیت، علاقه به کار و تلاش، داشتن برنامه و هدف، استفاده مؤثر از زمان، بخشندگی و اعتماد به ‌نفس بتوانید به هرچه در زندگی می‌خواهید برسید؛ چیزهایی که به قول ناپلئون هیل، نویسنده کتاب «بیندیشید و ثروتمند شوید»، ثروت واقعی‌اند ."

علاقه‌مندان می‌توانند کتاب فرمول جادویی پولسازی را با مراجعه به فروشگاه انتشارات بورس واقع در تهران میدان ونک، خیابان ملاصدرا، پلاک 25، تلفن 88648192 یا از سایت بورس پاب تهیه کنند .

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =

پربازدیدترین

آخرین‌های فرهنگ سرمایه گذاری