کالا

تالار صادراتی بورس کالای ایران روز سه شنبه ۴ دی ماه میزبان عرضه ۹۱ هزار و ۱۷۵ تن انواع قیر، ۱۰۰ تن عایق رطوبتی و ۷ هزار تن گوگرد است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از کالاخبر، ۴۳ هزار و ۵۷۳ تن انواع مواد پلیمری، ۲۰ هزار تن گوگرد و ۱۵ هزار تن وکیوم باتوم نیز در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی عرضه می شود.

براساس این گزارش، ۱۰ هزار تن آهن اسفنجی، سه هزار و ۳۰۰ تن سبد میلگرد و ۶۰۰ تن شمش روی در تالار محصولات صنعتی و معدنی عرضه می شود.

تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران نیز عرضه دو هزار و ۸۰۰ تن شکر خام را تجربه می کند.

روز گذشته نیز تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران میزبان دادوستد ۹۰ هزار و ۳۶۰ تن انواع ورق های فولادی شرکت فولاد مبارکه اصفهان بود. طی این روز و در تالار مذکور۲ هزار و ۵۰۰ تن ورق گالوانیزه، ۷۴ هزار و ۳۶۰ تن ورق گرم B و یک هزار و ۵۰۰ تن ورق قلع اندود و ۱۲ هزار تن ورق سرد B معامله شد.علاوه براین، دو هزار تن سیمان تیپ یک و۴۰۰ تن مس کاتد دو نیز در این تالار به فروش رسید.

تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران نیز در این روز معامله هشت هزار تن گندم خوراکی را تجربه کرد. تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران نیز شاهد دادوستد ۱۲ هزار و ۶۹۹ تن مواد پلیمری، ۱۰۰ تن مواد شیمیایی، ۶۲۰ تن گوگرد، ۳هزار و ۱۳۰ تن وکیوم بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس كالا