سه شنبه

کد بورسی، شناسه یکتای شما برای معاملات در بورس اوراق بهادار یا فرابورس است که با داشتن آن می ‌توانید برای خود (یا شرکت) سهام، اسناد خزانه اسلامی (اخزا) و یا تسهیلات مسکن و واحدهای صندوق خرید و فروش کنید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، کد بورسی همانند شماره ملی منحصربه فرد است. پس از داشتن کد بورسی می توانید از طریق یک (یا چند کارگزاری) به معامله بپردازید. حتی اگر از چند کارگزاری خرید و فروش آنلاین سهام انجام دهید، کد بورسی شما یکسان خواهد بود. (زیرا پس از تکمیل مراحل اولیه، درخواست شما در سازمان بورس انجام می‌شود.)

بعد از داشتن کد بورسی لازم است رمز خرید و فروش آنلاین دریافت کنید و معاملات خود را آغاز کنید. اکنون در چند دقیقه می‌ توانید همزمان برای دریافت کد بورسی و خرید آنلاین اقدام کنید. با این روش می ‌توانید به صورت آنلاین و رایگان کد بورسی دریافت کنید. بعد از دریافت کد بورسی، شما نیاز دارید توسط کارگزاری بورس خرید و فروش سهام انجام دهید. برای اینکار لازم است از کارگزاری رمز بگیرید، رمز خرید و فروش آنلاین برای شما پیامک (SMS) می ‌شود و نیازی به انجام کار دیگری نیست. حال با آن می‌ توانید خرید آنلاین سهام و فروش سهام و یا خرید و فروش اسناد خزانه اسلامی (اخزا) و یا خرید و فروش تسهیلات مسکن و یا صندوق های سرمایه گذاری را در بازار ایران، در هرجای جهان که اینترنت داشته باشید، انجام دهید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =

پربازدیدترین

آخرین‌های فرهنگ سرمایه گذاری