حناچی

شهردار تهران گفت: شهرداری تمام تلاش خود را برای خنثی کردن تلاطمات و آشفتگی های بازار مسکن انجام می دهد، اما شهرداری تهران متولی ساماندهی بازار مسکن نیست.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از خانه ملت؛ پیروز حناچی  با اشاره به تلاطمات بازار مسکن در پایتخت و افزایش چند برابری قیمت مسکن، گفت: متولی اصلی مدیریت بازار مسکن وزارت راه و شهرسازی بوده و مسئولیت ساماندهی و مدیریت بازار مسکن پایتخت بر عهده شهرداری تهران نیست.

شهردار تهران در ادامه گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت افزود: شهرداری تمام تلاش خود را برای خنثی کردن تلاطمات و آشفتگی های بازار مسکن انجام می دهد، اما شهرداری تهران متولی ساماندهی بازار مسکن نیست.

شهرداری به صورت مستقیم از بودجه دولت اعتباری را دریافت نمی کند

وی با اشاره به همکاری های شهرداری تهران با وزارت راه و شهرسازی در حوزه مدیریت بازار مسکن، افزود: قطعا شهرداری همکاری های لازم را با وزارت راه داشته و خواهد داشت، اما شهرداری برای ساماندهی وضعیت بازار اقتصادی مسکن وظیفه ای ندارد.

شهردار تهران درباره وضعیت بودجه شهرداری در سال 98، گفت: شهرداری به صورت مستقیم از بودجه دولت اعتباری را دریافت نمی کند؛ البته ما از طریق فاینانس یا تسهیلات بانکی اعتبارات را برای بخش هایی مانند حمل و نقل عمومی دریافت می کنیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =

پربازدیدترین

آخرین‌های روی خط رسانه‌ها