کالا

در هفته منتهی به ۱۳ دی ماه، ۲۷۵ هزار و ۱۰۵ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۱۲ هزار میلیارد ریال در بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از کالاخبر، طی هفته اخیر، در تالار محصولات صنعتی و معدنی، ۷۸ هزار و ۷۴۷  تن انواع کالا به ارزش ۴ هزار و ۵۱۳ میلیارد ریال معامله شد. در این تالار ۷۴ هزار و ۵۹۸ تن فولاد، ۴۶۰ تن مس، ۳ هزار و ۴۰۰ تن آلومینیوم، ۲۲ کیلوگرم شمش طلا، ۱۶۰ تن روی، ۹ تن کنسانتره فلزات گرانبها و ۱۲۰ تن کنسانتره مولیبدن از سوی مشتریان خریداری شد.

همچنین در هفته معاملاتی مذکور در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی، ۱۹۲ هزار و ۳۵۲ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۸هزار میلیارد ریال به فروش رسید. در این تالار ۳۳ هزار و ۵۰ تن وکیوم باتوم، ۸۹ هزار و ۹۸۵ تن قیر، ۴۷ هزار و ۴۲۷ تن مواد پلیمری، ۲۰ هزار و ۷۹۱ تن مواد شیمیایی، یک هزار و ۱۴۰ تن گوگرد و۱۰۰ تن عایق رطوبتی معامله شد.

تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران نیز طی هفته مذکور، شاهد معامله ۳ هزار و ۴۶۴ تن ذرت و ۴۰۰ تن شکر بود. همچنین ۱۴۱ تن کالا به ارزش ۲۱ میلیون ریال در بازار فرعی بورس کالای ایران به فروش رسید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس كالا